MASTERSTUDIES

Studia magisterskie Inżynieria chemiczna w Korea Południowa. Szukaj studiów magisterskich w Korea Południowa tutaj!

Stopień Master 's jest podyplomowych stopień naukowy. Trzeba już licencjat ubiegania się o programie Master 's. Most główny 'studiów s wymaga studentów do ukończenia głównego ' tezy s lub pracy badawczej.

Zdobądź tytuł magistra inżynierii chemicznej obejmującej dziedziny chemii, inżynierii procesowej i materiały referencyjne. Przeprowadzenie badania i umieścić swoją wiedzę praktyczną w użyciu w swojej karierze na osiągnięcie tego stopnia.

Instytucje szkolnictwa wyższego zawarte regularne cztery lata kolegiów i uniwersytetów. Wykształcenie jest traktowane bardzo poważnie, w Korei Południowej, a kraj jest domem dla wielu uniwersytetów światowej klasy, z których wiele umów wymiany z różnych uczelniach zagranicznych, a to dobry sposób dla cudzoziemców doświadczyć życia w kraju.

Studia magisterskie Inżynieria chemiczna w Korea Południowa. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Inżynieria chemiczna w Korea Południowa.

1 Wyniki z Inżynieria chemiczna, Korea Południowa Filter

Magister inżynierii chemicznej

Pohang University of Science and Technology
Magisterskie
Mar 2021
<
Studia dzienne
Ośrodek kształcenia

Inżynieria chemiczna integruje wiedzę z zakresu matematyki, fizyki, chemii i biologii do wszechstronnego ramach inżynierii, prawdziwie interdyscyplinarne badania, które zapewn ...

Czytaj więcej