MASTERSTUDIES

Studia magisterskie Inżynieria chemiczna w Chorwacja. Szukaj studiów magisterskich w Chorwacja tutaj!

Stopień magistra daje możliwość albo dalej swoje zrozumienie danej kwestii lub startu w zupełnie inny sposób, przy użyciu umiejętności zostały nabyte od poprzedniego stopnia licencjackich.

Magister Inżynierii Chemicznej jest stopień, który ma na celu wprowadzenie do szerokiego zakresu analizy, koncepcje systemów i procesów zaawansowanych związanych z branżą. Stopień zapewnia studentom umiejętności do wdrożenia z powodzeniem odkryć dokonanych przez służby zdrowia i przemysłu.

Chorwacja jest dobrym wyborem dla osób, które chcą uczyć się w miejscu znanym z pięknych wybrzeży, jego mieszanka Morza Śródziemnego i południowo-wschodniej urok europejskiej i bogatego dziedzictwa kulturowego i historycznego.

Studia magisterskie Inżynieria chemiczna w Chorwacja. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Inżynieria chemiczna w Chorwacja.

1 Wyniki z Inżynieria chemiczna, Chorwacja Filter

Magister inżynierii chemicznej

University of Zagreb, Faculty of Chemical Engineering and Technology
Magisterskie
Paź 2020
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Technologia chemiczna i środowiskowa (CET) to program studiów wyższych. Zajęcia odbywają się wyłącznie w języku angielskim, w klasycznych wykładach ex-cathedra. CET to interdy ...

Czytaj więcej