MASTERSTUDIES

Studia magisterskie na kierunku Inżynieria chemiczna w Ningbo 2020/2021

Korzyści z Masters wykraczać poza poprawy zarobków. Mogą one dostarczyć Państwu umiejętności osobistych i zawodowych, aby przyspieszyć swój rozwój. Są także okazją do odróżnienia się od swoich rówieśników, z których wielu ma podobne poziomu i licencjackich kwalifikacji.

Master w inżynierii chemicznej pozwoli studentom do wdrożenia na dużą skalę odkryć dokonanych przez służby zdrowia i przemysłu. Wprowadza szeroki wachlarz analizy, koncepcje systemów i zaawansowanych procesów chemicznych związanych z branż, które wymagają wiedzy inżynierii chemicznej.

China edukacji wyższej na kilka lat został wybrany jako jeden z najlepszych wśród krajów azjatyckich. Ten kraj ma ponad 150 publicznych i prywatnych własnością podział uczelni na wszystkich prowincjach Chin. Wyższe wykształcenie jest oparte na badaniach naukowych.

Studia magisterskie Inżynieria chemiczna w Ningbo. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Inżynieria chemiczna w Ningbo.

3 Wyniki z Inżynieria chemiczna, Ningbo Filter

Inżynieria i technologia chemiczna MRes

University of Nottingham Ningbo China
Magisterskie
Sie 2020
<
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Ten kurs jest tak skonstruowany, aby uwzględnić zainteresowania studentów inżynierii chemicznej i / lub technologii chemicznej z wykształcenia inżynieryjnego lub naukowego. Po ...

Czytaj więcej

Mgr Bioinżynierii

The University of Nottingham - Faculty of Engineering
MSc
<
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Zdobądź silne podstawy w nowoczesnej technologii bioinżynieryjnej.

Czytaj więcej

Mgr Inżynierii Chemicznej

The University of Nottingham - Faculty of Engineering
MSc
<
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Ten akredytowany kurs koncentruje się na zaawansowanej praktyce inżynierskiej; projektowanie, operacje i rozwiązywanie praktycznych problemów.

Czytaj więcej