MASTERSTUDIES

Studia magisterskie Inżynieria chemiczna w Bośnia i Hercegowina. Szukaj studiów magisterskich w Bośnia i Hercegowina tutaj!

W celu pomyślnego uzyskania dyplomem magistra, trzeba będzie uzyskać liczbę punktów przechodząc poszczególne moduły. Większość nauczane Masters będzie szereg podstawowych modułów, które trzeba zdać, aby uzyskać kwalifikację. Ocena Masters badawczych jest prawie zawsze w całości przez jednego modułu pracy doktorskiej lub projektu.

Zdobądź tytuł magistra inżynierii chemicznej obejmującej dziedziny chemii, inżynierii procesowej i materiały referencyjne. Przeprowadzenie badania i umieścić swoją wiedzę praktyczną w użyciu w swojej karierze na osiągnięcie tego stopnia.

Bośnia i Hercegowina to jedne z czołowych światowych szkolnictwa wyższego z doskonałej edukacji, który jest badanie, studenta interaktywne, a nawet elastyczne kształcenie uniwersyteckie. Ten kraj ma najlepsze uczelnie świata, takie jak uniwersytet Bośni i Hercegowiny między innymi.

Studia magisterskie Inżynieria chemiczna w Bośnia i Hercegowina. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Inżynieria chemiczna w Bośnia i Hercegowina.

1 Wyniki z Inżynieria chemiczna, Bośnia i Hercegowina Filter

Mistrz genetyki i bioinżynierii

International University Of Sarajevo IUS
Magisterskie
<
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Genetyka i Bioinżynierii jest jednym z najszybciej rozwijających się dyscyplin i istnieje coraz większe zapotrzebowanie na genetyków i bioengineers kształcie współczesnych sta ...

Czytaj więcej