MASTERSTUDIES

Znajdź najlepsze studia Inżynieria budowlana Norwegia tutaj!

Korzyści z Masters wykraczać poza poprawy zarobków. Mogą one dostarczyć Państwu umiejętności osobistych i zawodowych, aby przyspieszyć swój rozwój. Są także okazją do odróżnienia się od swoich rówieśników, z których wielu ma podobne poziomu i licencjackich kwalifikacji.

Norwegia (Norge) jest zachód, północ - i fakt, najdalej na wschód - z trzech krajów skandynawskich. Norwegia jest znany ze swojego scenerii niesamowite i zróżnicowane. Fiordy na zachodzie kraju są długie wąskie przesmyki, otoczona z każdej strony przez wysokie góry, gdzie morze przenika w głąb lądu. Ostateczna odpowiedzialność za wychowanie spoczywa na norweskiego Ministerstwa Edukacji i Badań Naukowych.

Inżynieria budowlana w Norwegia. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Inżynieria budowlana w Norwegia. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

1 Wyniki z Inżynieria budowlana, Norwegia Filter

Magister inżynierii strukturalnej i technologii budowlanej

Oslo Met University
Magisterskie
Sty 2021
Język angielski

Ten tytuł magistra zapewnia dogłębne studia i specjalizację w dziedzinie inżynierii strukturalnej i technologii budowlanej. Inżynieria budowlana dotyczy analizy, obliczeń i pr ...

Czytaj więcej