MASTERSTUDIES

Znajdź Best studia niestacjonarne Inżynieria budowlana Hiszpania tutaj

W celu pomyślnego uzyskania dyplomem magistra, trzeba będzie uzyskać liczbę punktów przechodząc poszczególne moduły. Większość nauczane Masters będzie szereg podstawowych modułów, które trzeba zdać, aby uzyskać kwalifikację. Ocena Masters badawczych jest prawie zawsze w całości przez jednego modułu pracy doktorskiej lub projektu.

Hiszpania, oficjalnie Królestwo Hiszpanii, jest suwerennym państwem i państwem członkowskim Unii Europejskiej. Znajduje się na Półwyspie Iberyjskim w południowo-zachodniej Europie. Hiszpańskie uniwersytety regulować dostęp do swoich stopni i ustalenie opłat akademickich. Mogą również oferować nieoficjalnych podyplomowe stopni. Stolica Madryt ma możliwie największą liczbę barów na mieszkańca dowolnego europejskiego miasta i bardzo aktywnego życia nocnego.

Top studia niestacjonarne Inżynieria budowlana w Hiszpania. Pobierz wszystkie informacje o studia niestacjonarne Inżynieria budowlana i skontaktować się ze szkołą w Hiszpania!

3 Wyniki z Inżynieria budowlana, Hiszpania Filter

Stopień magistra inżyniera dróg, kanałów i portów

Universidade da Coruña
Magisterskie
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Język hiszpański
Ośrodek kształcenia

Master in Civil Engineering, kanałów i portów zapewnia (wraz ze stopniem w technologii Inżynierii Lądowej) stałej i ścisłej matematycznej treningu fizycznego w zaawansowanym s ...

Czytaj więcej

Mgr Inżynieria budowlana

The University of Nottingham - Faculty of Engineering
MSc
<
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Ten pełnoetatowy kurs zapewnia specjalistyczną wiedzę techniczną i umiejętności studentom chcącym specjalizować się w inżynierii budowlanej.

Czytaj więcej

Global Master's in Structural Projects

Zigurat Global Institute of Technology
Magisterskie
<
studia niestacjonarne
Język angielski
Online

Ten Master's został zaprojektowany i opracowany, aby zilustrować najbardziej istotne aspekty projektowania, realizacji i utrzymania projektów budowlanych i infrastrukturalnych ...

Czytaj więcej