MASTERSTUDIES

Znajdź najlepsze studia Inżynieria budowlana Bułgaria tutaj!

Korzyści z Masters wykraczać poza poprawy zarobków. Mogą one dostarczyć Państwu umiejętności osobistych i zawodowych, aby przyspieszyć swój rozwój. Są także okazją do odróżnienia się od swoich rówieśników, z których wielu ma podobne poziomu i licencjackich kwalifikacji.

Bułgaria, oficjalnie Republika Bułgarii, to kraj położony w południowo-wschodniej Europie. Graniczy na północy Rumunii, Serbii i Macedonii do zachodniego, Grecji i Turcji do południa i Morza Czarnego na wschodzie.

Inżynieria budowlana w Bułgaria. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Inżynieria budowlana w Bułgaria. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

2 Wyniki z Inżynieria budowlana, Bułgaria Filter

Magister inżynier trzęsienie ziemi

European Polytechnical University
Magisterskie
Paź 2020
<
Studia dzienne
<
3 semestry
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program tego Master ma na celu wzmocnienie i pogłębienie kwalifikacji inżynierów budownictwa "w dziedzinie antysejsmiczne bezpieczeństwa budynków i obiektów w trakcie ich proj ...

Czytaj więcej

Mistrz w inżynierii trzęsienia ziemi

European Polytechnical University
Magisterskie
Paź 2020
<
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Ten program magisterski ma na celu poprawę i pogłębienie kwalifikacji inżynierów budowlanych w dziedzinie antysejsmicznego bezpieczeństwa budynków i obiektów podczas ich proje ...

Czytaj więcej