MASTERSTUDIES

Znajdź Best studia niestacjonarne Inżynieria budowlana Ameryka Północna

Masters zarabiają po studenci ukończą licencjackich studiów. Aby uzyskać mistrzów, zwykle trzeba wykonać od 12 do 18 kursów uczelni, które często wiążą zakończeniu kompleksowych badań i / lub pracy dyplomowej.

Stany Zjednoczone Ameryki znajduje się na kontynencie Ameryki Północnej. Jest trzecim co do wielkości krajem pod względem wielkości na świecie. To ma stosunkowo krótką historię w porównaniu do innych krajów świata, ma jeden z world 's największych gospodarek, a także jeden z World ' s populacji najbardziej zróżnicowanych.

Studia niestacjonarne Inżynieria budowlana Ameryka Północna. Pobierz wszystkie informacje o studia niestacjonarne Inżynieria budowlana i skontaktować się ze szkołą Ameryka Północna bezpośrednio!

2 Wyniki z Inżynieria budowlana, Ameryka Północna Filter

Master of Science w inżynierii: stężenie w strukturalnej / trzęsienia ziemi

San Francisco State University
MSc
<
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Łączna kursów, które tworzą trzon tej koncentracji jest zaprojektowany, aby dać studentom szeroką podstawę w ogólnych obszarach zarządzania projektami w zakresie inżynierii i ...

Czytaj więcej

Master of Science in Structural Engineering

Seattle University College of Science & Engineering STEM
MSc
Język angielski

Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska na Uniwersytecie w Seattle oferuje profesjonalnie ukierunkowany tytuł magistra inżynierii strukturalnej. Ten program został opracowany ...

Czytaj więcej