MASTERSTUDIES

Studia magisterskie Inżynieria bezpieczeństwa w Norwegia. Szukaj studiów magisterskich w Norwegia tutaj!

Masters jest pierwszy poziom absolwentów zajęć i może być uzyskane po otrzymaniu stopnia licencjata. Zarabianie mistrzów zwykle wymaga dwóch lat studiów w pełnym wymiarze czasu pracy, który wynosi 36 do 54 semestr kredytów.

 

Studenci, którzy są zainteresowani ciągłym ulepszaniem maszyn przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa ludzi, mogą być dobrymi kandydatami do programów inżynierii bezpieczeństwa. Ta dziedzina nauki obejmuje ocenę inżynierii produktów i zapewnienie, że spełniają one normy bezpieczeństwa.

Norwegia (Norge) jest zachód, północ - i fakt, najdalej na wschód - z trzech krajów skandynawskich. Norwegia jest znany ze swojego scenerii niesamowite i zróżnicowane. Fiordy na zachodzie kraju są długie wąskie przesmyki, otoczona z każdej strony przez wysokie góry, gdzie morze przenika w głąb lądu. Ostateczna odpowiedzialność za wychowanie spoczywa na norweskiego Ministerstwa Edukacji i Badań Naukowych.

Studia magisterskie Inżynieria bezpieczeństwa w Norwegia. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Inżynieria bezpieczeństwa w Norwegia.

1 Wyniki z Inżynieria bezpieczeństwa, Norwegia Filter

Magister technologii i bezpieczeństwa na dalekiej północy

UIT The Arctic University of Norway
Magisterskie
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia

Zasoby naturalne na dalekiej północy przyciągają przemysł. Nowy olej offshore

Czytaj więcej