MASTERSTUDIES

Znajdź najlepsze studia Inżynieria architektoniczna Włochy tutaj!

Stopień magistra daje możliwość albo dalej swoje zrozumienie danej kwestii lub startu w zupełnie inny sposób, przy użyciu umiejętności zostały nabyte od poprzedniego stopnia licencjackich.

Inżynieria architektoniczna to dziedzina, która koncentruje się głównie na integralności konstrukcji i bezpieczeństwie budynków. W ramach tego programu uczniowie mogą się uczyć o systemach elektrycznych, akustycznych, mechanicznych aspektach architektury i technologii budowlanych.

Włochy, oficjalnie Republika Włoska, to jednolita republika parlamentarna w ramach Unii Europejskiej, znajduje się w południowej Europie. Na północy graniczy z Francja, Szwajcaria, Austria i Słowenia po Alpach.

Inżynieria architektoniczna w Włochy. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Inżynieria architektoniczna w Włochy. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

2 Wyniki z Inżynieria architektoniczna, Włochy Filter

Magister inżynierii budowlanej - architektura: inżynieria architektoniczna

University of Bologna
Magisterskie
Sie 2020
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Kurs dyplomowy skierowany jest do przyszłych architektów-inżynierów, którzy chcą podjąć innowacyjne i interdyscyplinarne szkolenie pozwalające im planować i zarządzać wszystki ...

Czytaj więcej

Magister inżynierii budowlanej i architektury

Politecnico di Milano
MSc
Paź 2020
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program magisterski w dziedzinie inżynierii budowlanej i architektonicznej przygotowuje starszego inżyniera budownictwa z interdyscyplinarnym zapleczem naukowym i technicznym ...

Czytaj więcej