MASTERSTUDIES

Znajdź najlepsze studia Inżynieria architektoniczna Stany Zjednoczone tutaj!

Masters jest pierwszy poziom absolwentów zajęć i może być uzyskane po otrzymaniu stopnia licencjata. Zarabianie mistrzów zwykle wymaga dwóch lat studiów w pełnym wymiarze czasu pracy, który wynosi 36 do 54 semestr kredytów.

 

Studenci zainteresowani technicznymi aspektami budowy mogą rozważyć studia inżynierskie. Tego typu program zazwyczaj uczy studentów umiejętności potrzebnych do projektowania i monitorowania integralności konstrukcji i różnych innych wewnętrznych systemów budynków.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Inżynieria architektoniczna w Stany Zjednoczone. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Inżynieria architektoniczna w Stany Zjednoczone. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

2 Wyniki z Inżynieria architektoniczna, Stany Zjednoczone Filter

Magister inżynierii architektonicznej

Milwaukee School of Engineering (MSOE)
MSc
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
2&nbsp;-&nbsp;5 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Osiągnij kolejny poziom wiedzy specjalistycznej dzięki tytułowi magistra inżyniera architektury. Będziesz mógł cieszyć się wygodnym harmonogramem i indywidualną interakcją z w ...

Czytaj więcej

Magister inżynierii architektonicznej (MS)

Kansas State University Manhattan Campus
Magisterskie
Język angielski

a Dodaj do moich ulubionych (otwiera nowe okno) Drukuj (otwiera nowe okno) Pomoc (otwiera nowe okno) [KATALOG ARCHIWIZOWANY] Inżynieria architektoniczna (MS) Tytuł magistra in ...

Czytaj więcej