MASTERSTUDIES

Znajdź najlepsze studia Inżynieria architektoniczna Szwecja tutaj!

Stopień magistra daje możliwość albo dalej swoje zrozumienie danej kwestii lub startu w zupełnie inny sposób, przy użyciu umiejętności zostały nabyte od poprzedniego stopnia licencjackich.

Studenci zainteresowani technicznymi aspektami budowy mogą rozważyć studia inżynierskie. Tego typu program zazwyczaj uczy studentów umiejętności potrzebnych do projektowania i monitorowania integralności konstrukcji i różnych innych wewnętrznych systemów budynków.

Szwecja (Sverige) jest największym z krajów skandynawskich, z liczbą ludności około 9,5 mln. Graniczy z Norwegią i Finlandią i jest podłączony do Danii przez most Öresund (Öresundsbron). Szwecja ma silną tradycję i wciąż otwarta, ale dyskretny kraju.

Inżynieria architektoniczna w Szwecja. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Inżynieria architektoniczna w Szwecja. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

1 Wyniki z Inżynieria architektoniczna, Szwecja Filter

Magister inżynierii lądowej i architektury

KTH Royal Institute of Technology
Magisterskie
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program zaczyna się od podstawowych kursów, zanim przejdzie do kursów na poziomie zaawansowanym, które często są związane z rzeczywistymi projektami i wykorzystaniem najnowocz ...

Czytaj więcej