MASTERSTUDIES

Znajdź najlepszą Inżynieria architektoniczna Sztokholm tutaj!

Masters jest pierwszy poziom absolwentów zajęć i może być uzyskane po otrzymaniu stopnia licencjata. Zarabianie mistrzów zwykle wymaga dwóch lat studiów w pełnym wymiarze czasu pracy, który wynosi 36 do 54 semestr kredytów.

 

Studenci zainteresowani technicznymi aspektami budowy mogą rozważyć studia inżynierskie. Tego typu program zazwyczaj uczy studentów umiejętności potrzebnych do projektowania i monitorowania integralności konstrukcji i różnych innych wewnętrznych systemów budynków.

Szwecja (Sverige) jest największym z krajów skandynawskich, z liczbą ludności około 9,5 mln. Graniczy z Norwegią i Finlandią i jest podłączony do Danii przez most Öresund (Öresundsbron). Szwecja ma silną tradycję i wciąż otwarta, ale dyskretny kraju.

Jest największym miastem w Szwecji, Sztokholm ma ponad 1,3 mln ludzi w miastach. Miasto składa się z kilku wysp i jest stolicą Szwecji. Sztokholm ma ponad 10 uczelniach.

Inżynieria architektoniczna Sztokholm. Pobierz wszystkie informacje o Inżynieria architektoniczna i skontaktować się ze szkołą dla Sztokholm Inżynieria architektoniczna bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Inżynieria architektoniczna, Sztokholm Filter

Magister inżynierii lądowej i architektury

KTH Royal Institute of Technology
Magisterskie
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program zaczyna się od podstawowych kursów, zanim przejdzie do kursów na poziomie zaawansowanym, które często są związane z rzeczywistymi projektami i wykorzystaniem najnowocz ...

Czytaj więcej