close

Filtry

Zobacz wyniki

Znajdź najlepszą Inżynieria architektoniczna Sztokholm tutaj!

Masters jest pierwszy poziom absolwentów zajęć i może być uzyskane po otrzymaniu stopnia licencjata. Zarabianie mistrzów zwykle wymaga dwóch lat studiów w pełnym wymiarze czasu pracy, który wynosi 36 do 54 semestr kredytów.   Studenci zainteresowani technicznymi aspektami budowy mogą rozważyć studia inżynierskie. Tego typu program zazwyczaj uczy studentów umiejętności potrz… Czytaj więcej

Masters jest pierwszy poziom absolwentów zajęć i może być uzyskane po otrzymaniu stopnia licencjata. Zarabianie mistrzów zwykle wymaga dwóch lat studiów w pełnym wymiarze czasu pracy, który wynosi 36 do 54 semestr kredytów.

Studenci zainteresowani technicznymi aspektami budowy mogą rozważyć studia inżynierskie. Tego typu program zazwyczaj uczy studentów umiejętności potrzebnych do projektowania i monitorowania integralności konstrukcji i różnych innych wewnętrznych systemów budynków.

Szwecja (Sverige) jest największym z krajów skandynawskich, z liczbą ludności około 9,5 mln. Graniczy z Norwegią i Finlandią i jest podłączony do Danii przez most Öresund (Öresundsbron). Szwecja ma silną tradycję i wciąż otwarta, ale dyskretny kraju.

Jest największym miastem w Szwecji, Sztokholm ma ponad 1,3 mln ludzi w miastach. Miasto składa się z kilku wysp i jest stolicą Szwecji. Sztokholm ma ponad 10 uczelniach.

Inżynieria architektoniczna Sztokholm. Pobierz wszystkie informacje o Inżynieria architektoniczna i skontaktować się ze szkołą dla Sztokholm Inżynieria architektoniczna bezpośrednio tutaj!

Pokaż mniej
format_list_bulleted Filtry
KTH Royal Institute of Technology
Sztokholm , Szwecja

Program zaczyna się od podstawowych kursów, zanim przejdzie do kursów na poziomie zaawansowanym, które często są związane z rzeczywistymi projektami i wykorzystaniem najnowocz ... +

Program zaczyna się od podstawowych kursów, zanim przejdzie do kursów na poziomie zaawansowanym, które często są związane z rzeczywistymi projektami i wykorzystaniem najnowocześniejszych narzędzi do projektowania i modelowania. Program oferuje dwie ścieżki: inżynierię lądową i inżynierię architektoniczną. -
Magisterskie
Studia dzienne
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia
 

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami