Filter
Studia magisterskie
Europie Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Znajdź najlepsze studia Human Sexuality w Europie tutaj!

Masters jest pierwszy poziom absolwentów zajęć i może być uzyskane po otrzymaniu stopnia licencjata. Zarabianie mistrzów zwykle wymaga dwóch lat studiów w pełnym wymiarze czasu pracy, który wynosi 36 do 54 semestr kredytów.

 

Ludzka seksualność obejmuje szeroki zakres wiedzy na temat behawioralnych, biologicznych i społecznych aspektów seksu wśród ludzi. Może to obejmować funkcje biologiczne, takie jak ludzka reakcja seksualna lub układ rozrodczy, a także wpływ czynników środowiskowych na zachowania.

Europe, jeden z world 's siedmiu kontynentach, jest zazwyczaj znany jako wysuniętym półwyspie Eurazji. Drugi najmniejszy kontynent, z 10.180.000 (km2), że zebrano obszar 50 krajów.

Human Sexuality w Europie. Wszystkie informacje Human Sexuality i skontaktować się ze szkołą w Europie bezpośrednio!

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Human Sexuality, Europie

Instituto Superior De Estudios Psicológicos ISEP

Mistrz w seksuologii klinicznej i terapii par zapewnia solidne naukowe i interdyscyplinarne szkolenie w zakresie różnych aspektów dysfunkcji seksualnych, które wpływają n ... [+]

Lokalizacje: Barcelona - Madryt - Walencja

Godziny: VS

Kwalifikacje: Master w seksuologii klinicznej i terapii par wydawanych przez ISEP

Mistrz w seksuologii klinicznej i terapii par zapewnia solidne naukowe i interdyscyplinarne szkolenie w zakresie różnych aspektów dysfunkcji seksualnych, które wpływają na człowieka i związki pary z perspektywy biopsychospołecznej.

Dzisiejsze problemy seksualne mogą mieć inną etiologię. Aspekty biologiczne, takie jak specyficzna choroba, czynniki kulturowe i psychologiczne, mogą być odpowiedzialne za konflikty seksualne. Różnorodność kulturowa, brak komunikacji, negocjacje i niewiele umiejętności rozwiązywania problemów to najczęstsze przyczyny konfliktów w parze. Z mistrzem ISEP będziesz mieć możliwość przeglądu zmiennych związanych z aspektami profilaktycznymi, a także diagnozowania i interwencji w trudnościach seksualnych i poprawy relacji między parami.... [-]

Hiszpania Barcelona Madrid Valencia
October 2019
W pełnym wymiarze godzin
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku