W niepełnym wymiarze czasu studia magisterskie na kierunku Horticulture - Znajdź W niepełnym wymiarze czasu studia magisterskie na kierunku Horticulture

W niepełnym wymiarze czasu studia magisterskie na kierunku Horticulture

Badania na poziomie Mistrz wiązać specjalistycznych studiów w dziedzinie badań naukowych lub obszaru praktyki zawodowej. Zarabianie magistra wykazuje wyższy poziom opanowania przedmiotu. Zdobywając tytuł magistra może trwać od roku do trzech lub czterech lat. Przed studia, zwykle musi napisać i obronić pracę dyplomową, długo papieru, który jest kulminacją swoim wyspecjalizowanych badań.

Ogrodnictwo może skupiać się na badaniu wszystkich rodzajów roślin. Jednak ta dziedzina studiów może również obejmować projektowanie ogrodów, sadownictwo i zarządzanie glebą. Dzięki tej wiedzy i zrozumieniu ogrodnicy mogą rozważyć podjęcie wszelkiego rodzaju zawodów, w tym marketing, nauczanie lub sprzedaż.

W niepełnym wymiarze czasu studia magisterskie kierunek Horticulture. Uzyskaj wszystkie informacje o W niepełnym wymiarze czasu studiach magisterskich na kierunku Horticulture.

Czytaj więcej
Obecnie nie ma programów do wyświetlania w Magisterskie Horticulture. Zajrzyj kategorię} MSc Horticulture zamiast.

Programs in MSc Horticulture

Search for similar programs here