MASTERSTUDIES.PL

Top Zaoczne studiów magisterskich w Hiszpania

W celu pomyślnego uzyskania dyplomem magistra, trzeba będzie uzyskać liczbę punktów przechodząc poszczególne moduły. Większość nauczane Masters będzie szereg podstawowych modułów, które trzeba zdać, aby uzyskać kwalifikację. Ocena Masters badawczych jest prawie zawsze w całości przez jednego modułu pracy doktorskiej lub projektu.

Po uzyskaniu stopnia licencjata, wielu studentów zdecydować, aby zwiększyć swoje doświadczenie i edukację poprzez realizację Master. Mistrz może potrwać około dwóch lat, aby zarobić, a są programy oferowane w wielu różnych dziedzinach, tak aby uczniowie mogą znaleźć nacisk, który pracuje dla nich i dla ich celów.

 

Hiszpania, oficjalnie Królestwo Hiszpanii, jest suwerennym państwem i państwem członkowskim Unii Europejskiej. Znajduje się na Półwyspie Iberyjskim w południowo-zachodniej Europie. Hiszpańskie uniwersytety regulować dostęp do swoich stopni i ustalenie opłat akademickich. Mogą również oferować nieoficjalnych podyplomowe stopni. Stolica Madryt ma możliwie największą liczbę barów na mieszkańca dowolnego europejskiego miasta i bardzo aktywnego życia nocnego.

Mistrzowie programów studiów Zaoczne, Zaoczne Masters z najlepszych szkół biznesu i uniwersytetów w Hiszpania. Znajdź swój Zaoczne mistrza Hiszpania Here!

Wyniki wyszukiwania Filter

Executive Master in International Business (100% online) - angielski Track

ESCP Europe
Online Zaoczne 1 - 2 lat(a) Wrzesień 2019 Hiszpania Spain Online

Executive Master in International Business (EMIB) to internetowy program składający się z 14 kursów magisterskich z zakresu zarządzania i przywództwa. Będą one wyposażać w umiejętności potrzebne w wielu strategicznych obszarach firmy handlującej na rynkach międzynarodowych.

Magister dostępu do zawodu prawnika

Royal University Center Maria Cristina
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne Wrzesień 2019 Hiszpania Madrid

Mistrz w dostępie do zawodu adwokata zwraca się do tych studentów, którzy uzyskali stopień prawnika (i absolwentów) i chcą zdobyć umiejętności i kompetencje, które ustawa 34/2006 z 30 października, na temat dostępu do zawody prawnika i adwokata sądów, żądania wykonywania tych zawodów prawniczych.

Master in International Business Management

OBS International - Online Business School
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 12 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Barcelona + 1 więcej

Na studiach magisterskich w International Business w Hiszpanii trenujemy, aby być profesjonalnym z międzynarodową wizją, zdolną do zarządzania firmami w drodze do internacjonalizacji lub działających za granicą. Profesjonalista, który zajmuje się finansami, strategiami i zarządzaniem, w których odbywa się międzynarodowy biznes. Z dyplomem podyplomowym w dziedzinie biznesu międzynarodowego firmy OBS-UB zdobędziesz potrzebne kompetencje i wiedzę, aby skutecznie zmierzyć się z procesami umiędzynarodowieniami biznesowymi i skutecznym zarządzaniem strategicznym, a także zwiększyć konkurencyjność i międzynarodową zdolność do zatrudnienia.

Magister innowacji biznesowych (MBI)

University of Deusto: Deusto Business School
Ośrodek kształcenia Zaoczne 9 miesiące Wrzesień 2019 Hiszpania Bilbao San Sebastián Wielka Brytania Cambridge Włochy Florence Madrid + 6 więcej

MBI jest Executive Master, nauczał we współpracy z Cambridge Judge Business School i Orkestra (Instytut Basków Konkurencyjności). Program jest unikalny w swojej dziedzinie, integracji teorii i praktyki i wzmocnienie idei innowacji poprzez działania. Pozwala to uczestnikom odkryć nowe możliwości biznesowe, wspieranie rozwoju i realizacji strategicznych pomysłów, tworzyć kulturę zachęcającą do innowacji, ułatwienia integracji B + R + I, opracowanie projektu innowacyjnego dla ich firmy i przekształcić się w liderów, którzy mogą prowadzić innowacje w swoich firmach. Kurs składa się z 6 intensywnych tygodniowych modułów w różnych miejscach.

Magister studiów liberalnych

European College for Liberal Studies
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 9 - 12 miesiące Wrzesień 2019 Hiszpania Barcelona Belgia Brussels Madrid Szwajcaria Zürich Japonia Tokyo Antwerp + 9 więcej

MLS - Magister Nauk Wyzwolonych (60 punktów)

Magister marketingu cyfrowego

EUDE, Escuela Europea de Dirección De Empresas
Ośrodek kształcenia Online Ośrodek kształcenia i studia online Zaoczne 1500 godziny Październik 2019 Hiszpania Madrid + 2 więcej

Jeden z głównych profili obecnie wymaganych przez firmy ma związek ze środowiskiem cyfrowym. Z tego powodu Mistrz w marketingu cyfrowym nie tylko przygotuje Cię do prowadzenia projektów strategii online, ale pomoże Ci wzmocnić swoje CV.

Master in Global Corporate Compliance

IE Law School
Ośrodek kształcenia i studia online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 10 - 11 miesiące Październik 2019 Hiszpania Madrid + 1 więcej

Niezależnie od tego, czy pracujesz już w międzynarodowym dziale prawnym, czy chcesz rozpocząć ekscytującą nową ścieżkę kariery, ten program oferowany zarówno w niepełnym wymiarze godzin (11 miesięcy - marzec) oraz w pełnym wymiarze godzin (10 miesięcy - październik Spożycie) pomoże rozwijasz wyrafinowane zrozumienie międzynarodowych ram prawnych, etyki biznesowej i strategii zgodności z perspektywy globalnej.

Tytuł magistra w dziedzinie zarządzania projektami architektonicznymi i projektowymi

International University of Catalonia
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 rok Wrzesień 2019 Hiszpania Barcelona + 1 więcej

Master's Degree in Architecture and Design Business Management dąży do tego, abyś mógł wnieść wyjątkową wartość do swojego zawodu dzięki biznesowemu know-how. Ta wiedza zwiększy twoją zdolność do rozszerzenia działalności i zwiększy twoje szanse na dołączenie do wiodących firm w twoim sektorze, które potrzebują specjalistów z wiedzą techniczną i wszechstronnym, innowacyjnym i strategicznym umysłem biznesowym.

Międzynarodowy Magister w zarządzaniu wydarzeniami - online, zdalny

ESODE Business School
Online Ośrodek kształcenia i studia online Zaoczne 7 miesiące Styczeń 2020 Hiszpania Spain Online + 1 więcej

Utwórz się i zdobądź niezbędne narzędzia do zarządzania kierunkiem, koordynacją i kontrolą wydarzenia. W ten sposób zdobędziesz niezbędne umiejętności do zarządzania wydarzeniem od początku do końca.

Magister doradztwa stylistycznego, obrazowego i komunikacyjnego

ESDi - Design School
Ośrodek kształcenia Zaoczne 1 rok Wrzesień 2019 Hiszpania Sabadell Barcelona + 1 więcej

Postać zarówno konsultanta obrazu, jak i stylisty staje się coraz bardziej niezbędna jako instrument strategiczny do osiągnięcia optymalnego zarządzania obrazem. Wizerunek osobisty i instytucjonalny

Master in Data Science

CESTE Business School
Ośrodek kształcenia Zaoczne 8 miesiące Październik 2019 Hiszpania Zaragoza

Mistrz ma na celu przygotowanie profesjonalistów o wysokich kompetencjach związanych z technologiami informatycznymi, ekspertów w dziedzinie najnowszych technologii na rynku, ale jednocześnie zdolnych do łatwego dostosowania się do innych rodzajów technologii i dostawców. Specjaliści ci powinni być w stanie wziąć odpowiedzialność za planowanie zadań i projektów, projektowanie i rozwiązywanie problemów.

Magister w dziale zakupów

UADIN Business School
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 650 godziny Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Spain Online + 1 więcej

Szkolenie w zakresie zakupów jest jednym z najważniejszych narzędzi zapewniających rozwój kariery zawodowej i wyznaczających przyszłe perspektywy. Zarówno dla aktywnych profesjonalistów, jak i dla tych, którzy widzą tę działalność jako opcję przyszłości, programy Oficjalnego Certyfikatora Zakupów oferują niezwykłe przygotowanie do skutecznego stawienia czoła jednej z najważniejszych funkcji każdej struktury biznesowej.

Magister zarządzania przedsiębiorstwem przemysłowym

IQS – Universitat Ramon Llull
Ośrodek kształcenia Zaoczne 1 rok Październik 2019 Hiszpania Barcelona

Ze względu na jasno określony charakter zawodowy, celem studiów magisterskich w zakresie zarządzania przemysłowego jest oferowanie dodatkowej edukacji absolwentom uniwersytetu o stopniach technicznych lub naukowych. Dla ich przyszłej kariery zawodowej ten Mistrz umożliwi im dostęp do możliwości zatrudnienia w administracji biznesowej, zarządzaniu, najlepiej w firmach przemysłowych.

Executive Master in Management spółek hotelowych

HTSI School of Tourism and Hospitality Management Sant Ignasi
Ośrodek kształcenia Zaoczne 8 miesiące Wrzesień 2019 Hiszpania Barcelona

Mistrz wykonawczy w hotelu Business School of Hospitality Management Turystyki i jest mistrzem własnego stopień z Uniwersytetu Ramon Llull promuje i konsoliduje swoją pasję dla branży hotelarskiej z celem, aby stać się jednym z liderów międzynarodowej branży hotelarskiej.

Magister marketingu sportowego i sponsoringu w Internecie

Johan Cruyff Institute
Online Zaoczne 13 miesiące Wrzesień 2019 Hiszpania Barcelona

Na rynkach, które stają się coraz bardziej konkurencyjne, marketing i sponsoring sportowy stały się wysokie obszary oddziaływania dla sukcesu w biznesie. W związku z tym, szkolenie specjalistów rośnie jako zapotrzebowanie na specjalistów w całym cyklu gospodarczym sportu, zarówno w firmach biznesowych, jak i sportowych fundacji, stowarzyszeń, zrzeszeń i organizacji. To Master jest wymagający, rygorystyczny i wielowymiarowy program, który zagłębia się w kluczowych kwestiach marketingowych i sponsoringowych stosowanych w sporcie.