MASTERSTUDIES.PL

Zaoczne studia magisterskie w Barcelona - Magister

W celu pomyślnego uzyskania dyplomem magistra, trzeba będzie uzyskać liczbę punktów przechodząc poszczególne moduły. Większość nauczane Masters będzie szereg podstawowych modułów, które trzeba zdać, aby uzyskać kwalifikację. Ocena Masters badawczych jest prawie zawsze w całości przez jednego modułu pracy doktorskiej lub projektu.

Mistrz, który trwa od jednego do dwóch lat nauki, aby otrzymać mogą pomóc uczniom doskonalić swoje umiejętności zawodowe i zdobyć wiedzę w wybranej dziedzinie. Ta poprawa umiejętności i wiedzy może prowadzić do wysoko wykwalifikowanej kariery z możliwości awansu.

 

Hiszpania, oficjalnie Królestwo Hiszpanii, jest suwerennym państwem i państwem członkowskim Unii Europejskiej. Znajduje się na Półwyspie Iberyjskim w południowo-zachodniej Europie. Hiszpańskie uniwersytety regulować dostęp do swoich stopni i ustalenie opłat akademickich. Mogą również oferować nieoficjalnych podyplomowe stopni. Stolica Madryt ma możliwie największą liczbę barów na mieszkańca dowolnego europejskiego miasta i bardzo aktywnego życia nocnego.

Będąc 2. co do wielkości miasto w Hiszpanii, Barcelona jest stolicą Katalonii prowincji. Ma ponad 4 mln mieszkańców. Jest to tętniące życiem miasto, które odbywają się co roku tysiące turystów. Jest domem dla Uniwersytetu w Barcelonie między innymi.

Zaoczne studia magisterskie. Zaoczne studia z najlepszych uniwersytetów w Barcelona. Znajdź Zaoczne studia magisterskie w Barcelona!

Wyniki wyszukiwania Filter

Master in International Business Management

OBS International - Online Business School
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 12 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Barcelona + 1 więcej

Na studiach magisterskich w International Business w Hiszpanii trenujemy, aby być profesjonalnym z międzynarodową wizją, zdolną do zarządzania firmami w drodze do internacjonalizacji lub działających za granicą. Profesjonalista, który zajmuje się finansami, strategiami i zarządzaniem, w których odbywa się międzynarodowy biznes. Z dyplomem podyplomowym w dziedzinie biznesu międzynarodowego firmy OBS-UB zdobędziesz potrzebne kompetencje i wiedzę, aby skutecznie zmierzyć się z procesami umiędzynarodowieniami biznesowymi i skutecznym zarządzaniem strategicznym, a także zwiększyć konkurencyjność i międzynarodową zdolność do zatrudnienia.

Magister studiów liberalnych

European College for Liberal Studies
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 9 - 12 miesiące Wrzesień 2019 Hiszpania Barcelona Belgia Brussels Madrid Szwajcaria Zürich Japonia Tokyo Antwerp + 9 więcej

MLS - Magister Nauk Wyzwolonych (60 punktów)

Tytuł magistra w dziedzinie zarządzania projektami architektonicznymi i projektowymi

International University of Catalonia
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 rok Wrzesień 2019 Hiszpania Barcelona + 1 więcej

Master's Degree in Architecture and Design Business Management dąży do tego, abyś mógł wnieść wyjątkową wartość do swojego zawodu dzięki biznesowemu know-how. Ta wiedza zwiększy twoją zdolność do rozszerzenia działalności i zwiększy twoje szanse na dołączenie do wiodących firm w twoim sektorze, które potrzebują specjalistów z wiedzą techniczną i wszechstronnym, innowacyjnym i strategicznym umysłem biznesowym.

Magister doradztwa stylistycznego, obrazowego i komunikacyjnego

ESDi - Design School
Ośrodek kształcenia Zaoczne 1 rok Wrzesień 2019 Hiszpania Sabadell Barcelona + 1 więcej

Postać zarówno konsultanta obrazu, jak i stylisty staje się coraz bardziej niezbędna jako instrument strategiczny do osiągnięcia optymalnego zarządzania obrazem. Wizerunek osobisty i instytucjonalny

Magister zarządzania przedsiębiorstwem przemysłowym

IQS – Universitat Ramon Llull
Ośrodek kształcenia Zaoczne 1 rok Październik 2019 Hiszpania Barcelona

Ze względu na jasno określony charakter zawodowy, celem studiów magisterskich w zakresie zarządzania przemysłowego jest oferowanie dodatkowej edukacji absolwentom uniwersytetu o stopniach technicznych lub naukowych. Dla ich przyszłej kariery zawodowej ten Mistrz umożliwi im dostęp do możliwości zatrudnienia w administracji biznesowej, zarządzaniu, najlepiej w firmach przemysłowych.

Executive Master in Management spółek hotelowych

HTSI School of Tourism and Hospitality Management Sant Ignasi
Ośrodek kształcenia Zaoczne 8 miesiące Wrzesień 2019 Hiszpania Barcelona

Mistrz wykonawczy w hotelu Business School of Hospitality Management Turystyki i jest mistrzem własnego stopień z Uniwersytetu Ramon Llull promuje i konsoliduje swoją pasję dla branży hotelarskiej z celem, aby stać się jednym z liderów międzynarodowej branży hotelarskiej.

Magister zarządzania sportowych on-line

Johan Cruyff Institute
Online Zaoczne 13 miesiące Wrzesień 2019 Hiszpania Barcelona

Głównym celem Mistrza w Sport Management jest przygotowanie do korzystania z narzędzi zarządzania pomagające rozpoznać możliwości biznesowych, opracowanie strategii, przewidywanie zmian, optymalizacji zasobów i analizować informacje rozważnie, bez przeszkód czasie lub miejscu i dostosowanie tempa nauki do indywidualnego obciążenia i dostępności.

Global Executive Master in Operations and Supply Chain Management (GEMOS)

MIP Politecnico di Milano School of Management
Ośrodek kształcenia Zaoczne 12 miesiące Październik 2019 Włochy Milan Hiszpania Barcelona Chiny Beijing + 4 więcej

Global Executive Master w zakresie zarządzania operacjami i łańcuchem dostaw (GEMOS) to dwunastomiesięczny program nauczany na kampusie w dwóch europejskich szkołach, MIP Politecnico di Milano w Mediolanie (Włochy) i EADA Business School w Barcelonie (Hiszpania); z jednym specjalnym Międzynarodowym Tygodniem na Uniwersytecie Jiaotong w Pekinie w Chinach.

Magister fotografii mody i reklamy

Seeway - Barcelona
Ośrodek kształcenia Zaoczne 9 miesiące Październik 2019 Hiszpania Barcelona

Magister fotografii mody i reklamy stanowi idealne środowisko dla pokolenia odpowiednich specjalistów zdolnych do generowania trendów opartych na własnej osobowości twórczej.

Magister marketingu i sprzedaży Zarządzania

ESIC Business & Marketing School
Ośrodek kształcenia i studia online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 9 - 12 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Madrid Barcelona Valencia Seville Zaragoza Marbella A Coruña Pamplona Bilbao Granada + 10 więcej

Master in Marketing i zarządzanie sprzedażą (Gesco) jest odniesienie mistrz przyjąć rolę lidera w dziedzinie marketingu, organizacji biznesowych i biznesu.

Magister w integralnych logistyki: Operacje i zarządzania łańcuchem dostaw

INSA Business, Marketing & Communication School
Ośrodek kształcenia Zaoczne 1 rok Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Barcelona Szwajcaria Lucerne + 2 więcej

Żyjemy w zglobalizowanym świecie, w którym coraz więcej firm zdecydować się na centralizacji w ich działalności. W tym środowisku, logistyka, operacje, zakupy, zamówienia i dystrybucji swoich produktów lub usług, stają się istotnym filarem różnicowania i obsługi klienta. Ponadto, Barcelona jest skonfigurowany jako jeden z głównych miast logistyki Europie, zarówno jego położenie i udogodnienia oraz operatorzy infrastruktury, a zatem o liczbę przedsiębiorstw w tym sektorze.

Magister w organizacji imprez, protokołu i turystyki biznesowej (MICE) (w niepełnym wymiarze godzin) - Barcelona

The Ostelea - School of Tourism and Hospitality International
Ośrodek kształcenia Zaoczne 1 rok Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Barcelona

Mistrz w organizacji wydarzeń, protokół i turystyka biznesowa (MICE) w Ostelea ma na celu przeszkolenie specjalistów i menedżerów w kierowaniu projektami biznesowymi skoncentrowanymi na planowaniu i zarządzaniu różnego rodzaju wydarzeniami (w szczególności działaniami Spotkań, Inicjatyw, Konferencji i Wystawy oraz kongresy i konwencje, profesjonalne targi) dominują w koncepcjach protokołów i strategii komunikacyjnych oraz public relations i generują rozwój turystyki skoncentrowany na segmencie turystyki biznesowej wysokiej jakości.

Master in Robotics and Advanced Construction

Institute for Advanced Architecture of Catalonia - IAAC
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 9 - 18 miesiące Październik 2019 Hiszpania Barcelona + 1 więcej

Mistrz w zakresie robotyki i zaawansowanej budowy (MRAC) dąży do szkolenia nowej generacji interdyscyplinarnych specjalistów, którzy są w stanie stawić czoła rosnącym potrzebom bardziej zrównoważonego i zoptymalizowanego ekosystemu budowlanego. Master koncentruje się na pojawiających się możliwościach projektowych i rynkowych wynikających z nowatorskich robotycznych i zaawansowanych systemów produkcyjnych.

Magister Online Digital Marketing i eCommerce Tourist

Euroaula Barcelona
Online Zaoczne 9 miesiące Październik 2019 Hiszpania Barcelona

Master in Digital Marketing i eCommerce turystyczny jest to program, który ma na celu przeszkolenie specjalistów, aby być w stanie poradzić sobie ze środowisk konkurencyjnych i rosnącej globalizacji rynków, które dostarczają nowych technologii. To nowe środowisko technologiczne charakteryzuje się wzrostem konkurencyjności, zmniejszenie cykle życia produktów i otwarcie nowych możliwości.

Magister organizacji imprez, protokołu i turystyki biznesowej (MICE) (Barcelona / niepełnym wymiarze godzin)

OSTELEA - Escuela de Turismo
Ośrodek kształcenia Zaoczne Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Barcelona Madrid

Mistrz w organizacji imprez, protokołu i turystyki biznesowej w Ostelea ma na celu przeszkolenie specjalistów i menedżerów w kierowaniu projektami biznesowymi skoncentrowanymi na planowaniu i zarządzaniu różnego rodzaju imprezami (w szczególności działaniami Spotkań, Inicjatyw, Konferencji i Wystaw oraz kongresy i konwencje, profesjonalne targi), dominują koncepcje protokołów i strategii komunikacyjnych oraz public relations i generują rozwój turystyki ukierunkowany na segment turystyki biznesowej wysokiej jakości.