Filter
Studia magisterskie

Znajdź najlepszą Hipologia tutaj!

Jeśli masz ukończone stopień swojej licencjata i chcieliby kontynuować edukację, aby uzyskać przewagę w stosunku do konkurencji, prowadzi magistra często jest to doskonały wybór. Ten typ stopnia zwykle kończy się w ciągu dwóch do trzech lat.

Czym jest Master Studies Equine? To zależy od tego, co szkoła oferuje wybór. Niektóre szkoły oferują kursy ukierunkowane na reprodukcji koni, podczas gdy inne oferują wyspecjalizowane programy zarządzania koni przemysłu. Można oczekiwać, aby brać udział w kursach, jak Jeździeckiej Program ochrony, koński zachowanie i koni fizjologii wysiłku fizycznego. Jeśli chcesz, aby skupić się na branży jeździeckiej, można brać udział w kursach z zakresu zarządzania i sprzedaży oraz zdarzeń koni zarządzania przedsiębiorstwem.

Nie są nieograniczone możliwości pracy pracy z końmi, a uzyskanie tytuł magistra filologii Equine pomoże Ci być na dobrej drodze do kariery swoich marzeń.Przemysł koński jest wyjątkowe i bardzo konkurencyjne, a poprzez uzyskanie tytuł magistra filologii koński, musisz ustawić obok siebie z tłumu.

Każda szkoła ma inny koszt uzyskania magistra filologii Equine oparciu o ich lokalizacji i długości programu. Musisz skontaktować się z najlepszych szkół wyboru, aby dowiedzieć się więcej na temat ich cen.

Z dyplomem studiów koni, można spodziewać się szeroką gamę możliwości kariery. Czy chcesz być weterynarz koński, zarządzać stodołę lub specjalizują się w żywieniu koni, Master Studies Equine pomoże rozwijać wiedzę i umiejętności, które są potrzebne do osiągnięcia sukcesu. Można również wybrać pracę marketingową w branży końskiej lub zaangażować się w lukratywnych przedsięwzięć sprzedaży koni i hodowli. Jeśli kochasz konie, Master Studies Equine pomogą Ci osiągnąć zadanie, które zawsze marzyłeś.

Miłośnicy koni mają tak wiele do zyskania z coraz magistra filologii u koni. Aby dowiedzieć się więcej, poszukaj programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Read More Read Less
Other options within this field of study:

1 Results in Hipologia

William Woods University

Wprowadź nowe i rosnące konny rynku edukacyjnym zdobywając Mistrza online edukacji w szkolnictwie od stopnia Jeździeckiej William Woods University. Program ten pomoże Ci ... [+]

Online Master of Education (MED) w Edukacji Jeździeckiej

Wprowadź nowe i rosnące konny rynku edukacyjnym zdobywając Mistrza online edukacji w szkolnictwie od stopnia Jeździeckiej William Woods University. Program ten pomoże Ci zdobyć umiejętności pedagogiki terenowych jakie należy wykonać przejście od specjalisty do konny konny pedagog. Podczas gdy zarobki tego stopnia, będziesz doskonalić swoje techniki szkoleniowe i uczyć się do budowy efektywnego nauczania poprzez zastosowanie teorii i strategii instruktażowe.

Zalety programu

Mistrz Internecie Edukacji w edukacji jeździeckiej opiera się na mocnych podpis William Woods University: doskonałości w kształceniu pedagogów, w kraju w rankingu programu edukacji online i uznanym w kraju programu konny. W tym programie, otrzymasz jakości nauczania online za pomocą najnowszej technologii edukacyjnych i współpracy z rówieśnikami w interaktywnym środowisku nauczania i wciągające. ... [-]

Stany Zjednoczone Fulton
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Stany Zjednoczone
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Fulton
    )

)
1
September 2019
Part-time
Online

Czytaj więcej po polsku