Studia magisterskie Handel detaliczny - Magister Handel detaliczny

Studia magisterskie Handel detaliczny. Znajdź studia magisterskie na kierunku Handel detaliczny

Handel detaliczny

Do pracy w zakresie zarządzania detalicznej, trzeba dużo doświadczenia w pracy i ewentualnie formalnej edukacji. Realizując magistra zarządzania Retail, można dowiedzieć się, co trzeba, aby odnieść sukces w świecie biznesu.

 

Co to jest Magister zarządzania Retail? Zaprojektowany dla doktorantów, którzy stopni w gościnności, program ten przygotowuje do pracy w każdym z różnych zawodów indywidualnych. Studenci zdobywają umiejętności w zakresie administracji, visual merchandising, marketing. Są one również możliwość podjęcia stężenia w wydarzeniu, żywności, lub zarządzania usługami sprzedaży detalicznej. Zajęcia w rachunkowości i ekonomii są zazwyczaj włączone do programu nauczania danego programu.

 

Możesz zrobić swoje CV handlem detalicznym wyróżnić się poprzez uzyskanie tytułu magistra. Choć potencjalni pracodawcy przede wszystkim koncentrować się na doświadczenia zawodowego, Twój formalnego wykształcenia mogą na nich wrażenie i zwiększyć swoje szanse na zabezpieczenia pozycji.Jak oczekiwano popyt na miejsca pracy detalicznych wzrośnie w przyszłości, znalezienie pracy nie powinno być trudnym procesem.

 

Istnieje szereg programów studiów dostępnych, a większość z nich trwa dwa lata. Czesne waha się od szkoły do ​​szkoły. Badania lub skontaktować się z instytucją przed zastosowaniem w celu ustalenia kosztów rejestracji.

 

Mistrz w stopniu Retail Management może otworzyć drzwi do wielu możliwości zawodowych. Wielu absolwentów znaleźć pracę jako menedżerów merchandisingowych, zakup dyrektorów, menedżerów marketingu, i menedżerów zakupów. Możesz być również uprawnione do ubiegania się o wszelkich stanowiskach kierowniczych wyższego szczebla. Z tytułem magistra, jesteś przygotowany do pracy w większości obszarów branży hotelarskiej, zwłaszcza te odnoszące się do marketingu, sprzedaży i zakupów.

 

Istnieje wiele międzynarodowych uniwersytetów, które oferują programy z zakresu zarządzania detalicznej.Jest to również typowe dla ludzi, aby zapisać się programów internetowych. Rozumiemy, że wiele szkół wymaga studenci mają co najmniej dwa lata doświadczenia w pracy przed zapisaniem. Jeśli jesteś gotowy do nabycia swój stopień, szukać programu poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego. 

Czytaj więcej

Master of Professional Studies (MPS) in Fashion Merchandising & Retail Management

LIM College
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2019 Stany Zjednoczone New York

In this program, you’ll gain practical and theoretical knowledge to help you make key business decisions and solve real-world problems within the increasingly complex business of fashion. [+]

In this program, you’ll gain practical and theoretical knowledge to help you make key business decisions and solve real-world problems within the increasingly complex business of fashion.

Some of the Courses You Can Take Advanced Fashion Merchandising Consumer Behavior in Fashion Fashion Branding & Promotion Fashion Retail Management Principles of Visual Merchandising Product Development in Fashion: from Concept to Consumer Technology in Fashion Merchandising and Management Some of the Career Paths You Could Pursue Assistant Demand Planner Director of Wholesale and Retail Operations Assistant Merchandiser Assistant Buyer Visual Product Coordinator Junior Account Executive Production Manager [-]

ReADs - Master w architekturze detalicznej i projektowaniu dla celów społecznych i handlowych

IUAV University of Architecture in Venice, Italy
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok November 2019 Włochy Venice

ReADs to program studiów podyplomowych na poziomie 1 dla nowych absolwentów i profesjonalistów, którzy chcą zdobyć podstawowe umiejętności w zakresie projektowania i projektowania przestrzeni, architektur i doświadczeń DETALICZNYCH dla miejsc komercyjnych i społecznych. [+]

ReADs to kurs magisterski podyplomowy pierwszego poziomu dla nowych absolwentów i profesjonalistów, którzy chcą zdobyć podstawowe umiejętności w zakresie tworzenia i projektowania przestrzeni, architektur i doświadczeń w przestrzeniach komercyjnych i społecznych.

Odbędzie się na Uniwersytecie Architektury w Wenecji -IUAV- ReADs to kurs magisterski wysokiego poziomu, którego celem jest szkolenie specjalistów z zakresu projektowania detalicznego za pomocą nauczania " uczenia się przez działanie ", składającego się z lekcji czołowych zintegrowanych z warsztatami, stażami, wizytami w głównych międzynarodowych firmach liderów innowacji i złożonej podróży do Szwecji, kraju sprzedaży detalicznej.... [-]