close

Filtry

Zobacz wyniki

Znajdź najlepszą Globalny marketing Madryt tutaj!

Magister jest stopień naukowy przyznawany osobom, które z powodzeniem oznaczać wyższy poziom doświadczenia. Istnieją dwa główne rodzaje mistrzów - uczy i badania.Stopień Magister Global Marketing czyni nacisk w stosunkach handlowych w kontekście globalnym. To jest do korzystania z kilku warstw społeczeństwa, takie jak firmy lub gospodarki narodowej. To daje studentom solidne podstawy… Czytaj więcej

Magister jest stopień naukowy przyznawany osobom, które z powodzeniem oznaczać wyższy poziom doświadczenia. Istnieją dwa główne rodzaje mistrzów - uczy i badania.

Stopień Magister Global Marketing czyni nacisk w stosunkach handlowych w kontekście globalnym. To jest do korzystania z kilku warstw społeczeństwa, takie jak firmy lub gospodarki narodowej. To daje studentom solidne podstawy praktyk i zasad wiedzy marketingowej.

Hiszpania (hiszp. España) jest zróżnicowany kraj dzieląc Półwysep Iberyjski z Portugalią, na zachodnim krańcu Morza Śródziemnego. Hiszpania jest uważana za kraj egzotyczny w Europie ze względu na przyjazną mieszkańcom i stylu życia zrelaksowany. Normalny czas na University kursów w Hiszpanii wynosi 4 lata, z wyjątkiem medycyny i stopnie podwójnych, które są 6. Madryt i Barcelona są dobrze znane miast na całym świecie ze swojej kuchni, nocnych klubów i słynnego folkloru i festyny.

Madryt Miasto jest stolicą Hiszpanii. To jest obszar metropolitalny z ponad 3 mln mieszkańców. Ma arenę nazwie Las Ventas w której odbywają się coroczne wydarzenie walki byków. Miasto ma wiele publicznych i prywatnych uczelni.

Globalny marketing Madryt. Pobierz wszystkie informacje o Globalny marketing i skontaktować się ze szkołą dla Madryt Globalny marketing bezpośrednio tutaj!

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
format_list_bulleted Filtry
GBSB Global Business School
Madryt , Hiszpania

Spersonalizowany program nauczania wyróżnia Mistrza Zarządzania Marketingowego spośród innych podobnych programów: Wybierz maksymalnie pięć przedmiotów do wyboru z różnych dzi ... +

Spersonalizowany program nauczania wyróżnia Mistrza Zarządzania Marketingowego spośród innych podobnych programów: Wybierz maksymalnie pięć przedmiotów do wyboru z różnych dziedzin i dostosuj swoją edukację. Bądź konkurencyjny w 21 wieku. GBSB Global jest jedyną uczelnią w Hiszpanii akredytowaną przez Microsoft jako jedna z najbardziej innowacyjnych szkół biznesu w Hiszpanii. Uzyskać certyfikat Microsoft Imagine Academy i tytuł magistra - GBSB Global przygotowuje studentów do zaspokojenia popytu na rynku technologii cyfrowych. -
Magisterskie
Studia dzienne
9 - 12 miesiące
Język angielski
Ośrodek kształcenia
 

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami