MASTERSTUDIES

Znajdź Kształcenie na odległość studia magisterskie na kierunku Globalne zarządzanie w Adelaida

Masters jest pierwszy poziom absolwentów zajęć i może być uzyskane po otrzymaniu stopnia licencjata. Zarabianie mistrzów zwykle wymaga dwóch lat studiów w pełnym wymiarze czasu pracy, który wynosi 36 do 54 semestr kredytów.

 

Globalne zarządzanie, która odnosi się do sposobu firma zajmuje swoją międzynarodową działalność, może pomóc osobom zająć świat przemysłu z uniwersalnego punktu widzenia. Globalne programy zarządzania obejmują takie tematy jak historia i kultura, aby pomóc firmom działać prawidłowo w innych rejonach świata.

Kształcenie na odległość jest metodą dostarczania edukacji studentów, którzy nie są obecni na terenie kampusu. Różne badania wykazały, że programy kształcenia na odległość może być równie efektywne i skuteczne, jak tradycyjne programy w klasie czasem nawet lepiej!

Australia posiada siedem z góry 100 instytucji szkolnictwa wyższego na świecie! Australia znajduje się powyżej m.in. w Niemczech, Holandii i Japonii, ósme w 2012 Universitas U21 rankingu krajowych systemów szkolnictwa wyższego.

South Australia posiada liczne prywatne i publiczne uniwersytety, które oferują studiów licencjackich i kursów. Ponadto, Szkolnictwo zawodowe jest oferowany przez niektórych szkół w tym zakresie.

Kształcenie na odległość studia magisterskie na kierunku Globalne zarządzanie w %Adelaida. Uzyskaj wszystkie informacje o Kształcenie na odległość studiach na kierunku Globalne zarządzanie w Adelaida.

1 Wyniki z Globalne zarządzanie, Adelaida, Kształcenie na odległość Filter

Master of Global Project Management (Advanced)

Torrens University Australia
Magisterskie
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Język angielski
Ośrodek kształcenia
Online

Usprawnij i pogłębiej zrozumienie wszystkich procesów związanych z zarządzaniem projektem. Master of Global Project Management i Master of Global Project Management (Advanced) ...

Czytaj więcej