Szukaj tutaj W niepełnym wymiarze czasu Geomatyka Europie

Znajdź Best W niepełnym wymiarze czasu Geomatyka Europie

Geomatyka

Masters zarabiają po studenci ukończą licencjackich studiów. Aby uzyskać mistrzów, zwykle trzeba wykonać od 12 do 18 kursów uczelni, które często wiążą zakończeniu kompleksowych badań i / lub pracy dyplomowej.

Technologie geoprzestrzenne mogą obejmować satelity i systemy informacji geograficznej, które zbierają i interpretują dane i obrazy lądu i morza do analizy. Osoby zainteresowane poznaniem narzędzi wykorzystywanych do zrozumienia pewnych warunków pogodowych, a także rozwoju kulturalnego często znajdują interesujące technologie geoprzestrzenne.

Istnieje ponad cztery tysiące instytucji szkolnictwa wyższego w Europie, z wiodących instytucji badawczych do małych, uczelni nauczania zorientowanych. Europa sama w sobie nie jest tak bardzo różni się od innych kontynentów, osiągając od koła podbiegunowego do wybrzeży Afryki.

W niepełnym wymiarze czasu Geomatyka Europie. Pobierz wszystkie informacje o W niepełnym wymiarze czasu Geomatyka i skontaktować się ze szkołą Europie bezpośrednio!

Czytaj więcej

Magisterium z systemów informacji geograficznej i teledetekcji do planowania i zagospodarowania terenu

Universidad Católica de Ávila
Łączone online i stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu September 2019 Hiszpania Ávila‎

El Máster Universitario en Sistemas de Información Geográfica y Teledetección para la Planificación y Ordenación Territorial permite al alumno obtener las herramientas más avanzadas para el análisis espacial y resolución [+]

El Máster Universitario en Sistemas de Información Geográfica y Teledetección para la Planificación y Ordenación Territorial permite al alumno obtener las herramientas más avanzadas para el análisis espacial y resolución de los problemas espaciales ligados a la ordenación territorial. Absolwent będzie prowadzone wspólnie przez Uniwersytet Katolicki w Ávila i Moscow State University, jednej z najbardziej prestiżowych instytucji akademickich na świecie. W tym międzynarodowym środowisku, uczniowie będą uczyć się podstaw technicznych i najnowsze trendy, aby móc dołączyć do międzynarodowego, interdyscyplinarnego planowania przestrzennego, zarządzania miejskiego, środowiska, zarządzania zasobami lasów, oceny ryzyka i zasobów wodnych. ... [-]