MASTERSTUDIES

Znajdź najlepszą Catering tutaj!

Zarabianie magistra jest doskonałym sposobem, aby nadać swojej karierze i wprowadzić bardziej udane i zaawansowaną pozycję. Aby zarejestrować się w programie magisterskim, trzeba najpierw zdobyć tytuł licencjata. Studenci, którzy zdecydują się kontynuować naukę często mają znaczną przewagę.

Czym jest mistrzem w gastronomii? Zasadniczo, zdobywając dyplom w gastronomii przygotowuje studentów do prowadzenia działalności gastronomicznej lub inna spółka żywności gościnności. Kursy zazwyczaj koncentrują się na zarządzaniu czasem i zasobami, budżetowania, marketingu, rachunkowości, zarządzania zapasami i praktyk zatrudniania. Ważne jest, aby zrozumieć, że studenci studiów w gastronomii jest bardziej podobny do programu kulinarnego biznesu niż jeden. To jest rzadkością w przypadku kursów skupić się na umiejętności gotowania.

Studiowanie catering daje studentom doskonałe umiejętności zarządzania czasem i przygotowuje je rozwijać w karierze biznesowej.Badaczy zainteresowanych przedsiębiorczością korzystają również uzyskanie pozycji lidera i umiejętności kierownicze muszą rozpocząć własną działalność gospodarczą lub obsługiwać istniejącą firmę.

Koszty związane z zdobywając tytuł magistra w gastronomii różnić całkiem sporo. Wiele czynników, takich jak szkoły i programu z wyboru, a także kraju badania, wpływ czesnego i innych opłat. Wykonać badania, aby wiedzieć, jakie koszty będą z zapisaniem.

Może wydawać się catering to specyficzny obszar ostrości, który pozwoliłby tylko kilka możliwości kariery, ale nie są w rzeczywistości wiele pól, że absolwenci studiów wyżywienie może prowadzić, w tym usług gastronomicznych, marketingu, zarządzania kuchni restauracji, cateringu i zarządzania. Poszczególne pozycje obejmują menedżerów hotelarstwa koordynatorów zatrudniania, operatorów, sprzedawców, menedżerów asystent, i menedżerów posiłków. Catering jest unikalnym pole, które oferuje absolwentom wiele możliwości.

Jeśli jesteś zainteresowany w edukacji w gastronomii, zacząć już dzisiaj. Szukaj programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

1 Wyniki z Catering Filter

Magister w hotelarstwie i gastronomii - w Internecie

Universidad Católica San Antonio de Murcia
Magisterskie
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Język hiszpański
Online

Zgodnie z najnowszym wydaniu Barometru Turystyki UNWTO Światowy, w 2014 roku, przylotów międzynarodowych turystycznych wyniosła 1,138 mln, co stanowi wzrost o 4,7% w stosunku ...

Czytaj więcej