Magister Haute-Savoie - Szukaj studiów magisterskich w Haute-Savoie

Magister Haute-Savoie - Szukaj studiów magisterskich w Haute-Savoie tutaj

Magisterskie

Badania na poziomie Mistrz wiązać specjalistycznych studiów w dziedzinie badań naukowych lub obszaru praktyki zawodowej. Zarabianie magistra wykazuje wyższy poziom opanowania przedmiotu. Zdobywając tytuł magistra może trwać od roku do trzech lub czterech lat. Przed studia, zwykle musi napisać i obronić pracę dyplomową, długo papieru, który jest kulminacją swoim wyspecjalizowanych badań.

Zarabianie magistra wymaga dwóch lat nauki po zdobyciu licencjat. Ten zaawansowany stopień może pomóc uczniom w osiągnięciu ich celów edukacyjnych i zawodowych, jak dreszcze pomocy programu studentów pociągów magistra w zakresie umiejętności i wiedzy muszą wylądować karierę swoich marzeń.

 

Francja, oficjalnie Republika Francuska jest unitarnym semi-republiką prezydencką się głównie w Europie Zachodniej, z kilku regionów zamorskich i terytoriów.

Magister Haute-Savoie. Szukaj studiów magisterskich na najlepszych uniwersytetach w Haute-Savoie. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Czytaj więcej

Magister Zaawansowanej Mechatroniki

Université Savoie Mont Blanc
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 semestry September 2017 Francja Annecy-le-Vieux

Mechatronika jest synergiczne i zintegrowany proces kilku nauk i umiejętności (wśród których kontrola i Informatyki, elektronika, mechanika), która pozwala do tworzenia i projektowania produktów i systemów z rozszerzonej lub poprawy funkcjonalności i która wymaga rozważenia koncepcji produktu lub System w ramach całościowego cyklu w spółdzielni interdyscyplinarnego podejścia. [+]

Magister Haute-Savoie - Magister w Haute-Savoie. Z zastrzeżeniem uzyskania zgody francuskiego ministra Edukacji Narodowej, Szkolnictwa Wyższego i Badań Naukowych CEL Mechatronika jest synergiczne i zintegrowany proces kilku nauk i umiejętności (wśród których kontrola i Informatyki, elektronika, mechanika), która pozwala do tworzenia i projektowania produktów i systemów z rozszerzonej lub poprawy funkcjonalności i która wymaga rozważenia koncepcji produktu lub System w ramach całościowego cyklu w spółdzielni interdyscyplinarnego podejścia. Po zakończeniu tego programu, uczniowie mają być przygotowane do studiów doktoranckich. Mogą również pracować jako inżynierów lub zajmują wysokie pozycje na poziomie techniczne i naukowe w ośrodkach badawczych, w działach badań i rozwoju oraz w specjalistycznych firm doradczych. KOMPETENCJE i know-how uczniowie Mistrza zdobyć umiejętności, aby sprostać wymogom interdyscyplinarnego projektu mechatronicznego i zapoznać się z wymaganiami działalności badawczej poprzez blended learning, w tym uczenia się opartego na projektach. 3 główne kompetencje są opracowane w programie nauczania za pośrednictwem nadzorowanych sesji on-line kursów i projektów: Projektowania i realizacji systemu mechatronicznego • realizacja cyklu życia systemu lub produktu • wdrożenie zintegrowanego procesu Multiphysics i modelowania wielu technologii, symulacji i projektowania • wyboru, projektowania i wdrażania wymaganych czujników i aparatury • projektowania mechanicznego i / lub elektromechaniczny Architektura • wybór, projektowania i wdrożenie infrastruktury cyfrowej obecnymi, a znajdujących się na całym systemie Zarządzanie projektem badawczym • organizowanie jego / jej aktywność i działalność jego / jej zespołu • raportowanie do kierownika programu badawczego • biorąc pod uwagę kwestie eko-odpowiedzialności jego / jej projektów i ich konsekwencje prawne i ekonomiczne Opanować umiejętności niezbędne do działalności badawczej •... [-]