Kształcenie na odległość studia magisterskie Alpes-Maritimes - Magister

Kształcenie na odległość studia magisterskie w Alpes-Maritimes - Magister

Magisterskie

W celu pomyślnego uzyskania dyplomem magistra, trzeba będzie uzyskać liczbę punktów przechodząc poszczególne moduły. Większość nauczane Masters będzie szereg podstawowych modułów, które trzeba zdać, aby uzyskać kwalifikację. Ocena Masters badawczych jest prawie zawsze w całości przez jednego modułu pracy doktorskiej lub projektu.

Mistrz, który trwa od jednego do dwóch lat nauki, aby otrzymać mogą pomóc uczniom doskonalić swoje umiejętności zawodowe i zdobyć wiedzę w wybranej dziedzinie. Ta poprawa umiejętności i wiedzy może prowadzić do wysoko wykwalifikowanej kariery z możliwości awansu.

 

Kształcenie na odległość jest metodą dostarczania edukacji studentów, którzy nie są obecni na terenie kampusu. Różne badania wykazały, że programy kształcenia na odległość może być równie efektywne i skuteczne, jak tradycyjne programy w klasie czasem nawet lepiej!

Francja jest obecnie w gronie 20 najlepszych krajów funkcjonujących w warunkach gospodarki ze względu na ich doskonałe wyniki zorientowanych szkolnictwa wyższego wykształcenia. Większość kursów na uczelniach oferowane są w języku francuskim. Francja ma 60 publicznych i 100 uczelni prywatnych.

Kształcenie na odległość studia magisterskie. Kształcenie na odległość studia z najlepszych uniwersytetów w Alpes-Maritimes. Znajdź Kształcenie na odległość studia magisterskie w Alpes-Maritimes!

Czytaj więcej

Magister Mgr

Université Côte d’Azur (UCA)
Stacjonarne lub online W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2018 Francja Nicea

Celem tego 2-letniego stopnia magistra jest przeszkolenie przyszłych specjalistów zajmujących się smakiem i zapachem w innowacjach i specjalistycznej wiedzy branżowej. Program z siedzibą w Grasse oferuje innowacyjny program interdyscyplinarny i wspiera rozwój umiejętności w różnych dziedzinach, takich jak prawo, marketing i nauka. [+]

SmakKluczowe elementy programu

Dwuletni program 100% angielski utwór Dwa 6-miesięczne staże (jeden we Francji i jeden międzynarodowy) Opłaty: 4000 EUR rocznie

Wprowadzenie

Celem tego 2-letniego stopnia magistra jest przeszkolenie przyszłych specjalistów zajmujących się smakiem i zapachem w innowacjach i specjalistycznej wiedzy branżowej . Program, z siedzibą w Grasse, oferuje innowacyjny program interdyscyplinarny o strukturze dur-moll i wspiera rozwój umiejętności w różnych dziedzinach, takich jak prawo, marketing i nauka.

Grasse jest globalną stolicą perfum i jest gospodarzem wszystkich aspektów branży aromatów i zapachów, takich jak uprawa aromatycznych i leczniczych roślin oraz transformacja i tworzenie zapachów i esencji. Branża generuje około 3000 miejsc pracy w regionie.... [-]


Online Executive Master W Badaniach UE

Centre international de formation européenne (CIFE)
Online W pełnym wymiarze godzin 2 lat October 2018 Francja Nicea

CIFE oferuje we współpracy z przewodniczącym Jean Monnet CETEUS z Uniwersytetu w Kolonii i innymi partnerami studia podyplomowe - Executive Master in EU Studies ... [+]

Online Executive Master in EU Studies jest organizowany przez Centre international de formation européenne ( CIFE - www. CIFE .eu) we współpracy z przewodniczącym Jean Monnet CEUTUS (Centre for Turkish and European Studies) Uniwersytetu w Kolonii.

CIFE to prywatna instytucja szkolnictwa wyższego i badań, założona w 1954 r. Z siedzibą w Nicei i oddziałami w Berlinie, Bruxelles i Stambule. Otrzymuje specjalne fundusze w ramach programu Jean Monnet Unii Europejskiej. Większość absolwentów programu CIFE pracuje obecnie dla instytucji europejskich, organizacji międzynarodowych i organizacji pozarządowych.

Online Executive Master in EU Studies to interdyscyplinarny program studiów przeznaczony dla profesjonalistów, doktorantów, młodszych urzędników i wszystkich tych, którzy planują karierę w UE, zdobyli doświadczenie w tej dziedzinie i chcą się specjalizować w pewnym obszarze polityki. Poprzez połączenie e-learningu i skoncentrowanych faz nauki "twarzą w twarz" (w weekendy w Berlinie, Budapeszcie, Brukseli, Nicei, Wiedniu i Rzymie) Mistrz oferuje dokładne połączenie wiedzy teoretycznej i praktycznej, ponieważ kursy są prowadzone przez renomowani naukowcy z różnych krajów europejskich, eksperci z instytucji badawczych i praktycy rządowi. Nagradza 90 ECTS.... [-]