Magister Le Soler - Szukaj studiów magisterskich w Le Soler

Magister Le Soler - Szukaj studiów magisterskich w Le Soler tutaj

Magisterskie

Masters jest pierwszy poziom absolwentów zajęć i może być uzyskane po otrzymaniu stopnia licencjata. Zarabianie mistrzów zwykle wymaga dwóch lat studiów w pełnym wymiarze czasu pracy, który wynosi 36 do 54 semestr kredytów.

 

Po uzyskaniu stopnia licencjata, wielu studentów zdecydować, aby zwiększyć swoje doświadczenie i edukację poprzez realizację Master. Mistrz może potrwać około dwóch lat, aby zarobić, a są programy oferowane w wielu różnych dziedzinach, tak aby uczniowie mogą znaleźć nacisk, który pracuje dla nich i dla ich celów.

 

Francja, oficjalnie Republika Francuska jest unitarnym semi-republiką prezydencką się głównie w Europie Zachodniej, z kilku regionów zamorskich i terytoriów.

Magister Le Soler. Szukaj studiów magisterskich na najlepszych uniwersytetach w Le Soler. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Czytaj więcej

Międzynarodowy Magister Animacji 2D / 3D

L'Idem Barcelona
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2017 Francja Le Soler

Każdego roku odnotowuje się coraz więcej firm dotyczące animacji 2D / 3D, które chcą powitać naszych stażystów, wyszkolonych do udanego i bezpośredniego włączenia do sektora rynku pracy. Również specjaliści każdego roku więcej pracy chcesz dołączyć do naszego zespołu dydaktycznego i przyczynić swoją cegiełkę do naszego projektu edukacyjnego. [+]

Magister Le Soler - Magister w Le Soler. L'Tamże, Szkoła specjalistów, którzy wybierają animacji 2D / 3D Każdego roku odnotowuje się coraz więcej firm dotyczące animacji 2D / 3D, które chcą powitać naszych stażystów, wyszkolonych do udanego i bezpośredniego włączenia do sektora rynku pracy. Również specjaliści każdego roku więcej pracy chcesz dołączyć do naszego zespołu dydaktycznego i przyczynić swoją cegiełkę do naszego projektu edukacyjnego. Ale dlaczego L'Idem jest szkoła wybiorą specjalistów? Oni sami wyjaśnić wam! Juan Carlos García Blanco, CG i opiekun projektu B-Wodnej Animation Studios "Najważniejszą rzeczą jest to, że L'Idem nadaje uczelni czteroletnie studia, gdzie uczniowie są szkoleni od A do Z: zajęcia z rysunku, malarstwa, projektowania, budowy anatomicznej, animacji, oprogramowania ... przewagi w stosunku do innej szkoły przychodzi chłopców i dziewcząt, którzy są już specjaliści w mocy. " CEL: Dostarczenie studentom wiedzy i umiejętności stymulowania własny film animowany do osiągnięcia specjalizacji animatorów z solidnej i skutecznej techniki. Podobnie wizja urzędu animacji jako sztuki i / lub branży jest podana, przy użyciu tradycyjnych narzędzi animacji i ich dostosowanie do nowych technologii cyfrowych. Potencjalnych odbiorców: studentów ostatnich lat wyższych z dobrą rysunku bazowego. Metodologia: sesje teoretyczne i praktyczne. Regularne konferencje oraz spotkania z ekspertami z branży międzynarodowych i sztuce animacji rozpoznane. Doradztwo i nadzór nad procesami tworzenia techniki rysunku i animacji TREŚĆ: 1. Procesy produkcyjne animacji: zrozumienie łańcuch produkcyjny od planowania do zakończenia projektu. 2. Opierając się na ruch: Doskonalenie techniki. 3. Techniki i zasady animacji: pełnej i szczegółowej podstawy do tworzenia iluzji ruchu badaniu i interpretacji. 4. Infografika:... [-]