Magister Pyrénées-Orientales - Szukaj studiów magisterskich w Pyrénées-Orientales

Magister Pyrénées-Orientales - Szukaj studiów magisterskich w Pyrénées-Orientales tutaj

Magisterskie

Stopień magistra daje możliwość albo dalej swoje zrozumienie danej kwestii lub startu w zupełnie inny sposób, przy użyciu umiejętności zostały nabyte od poprzedniego stopnia licencjackich.

Mistrz, który trwa od jednego do dwóch lat nauki, aby otrzymać mogą pomóc uczniom doskonalić swoje umiejętności zawodowe i zdobyć wiedzę w wybranej dziedzinie. Ta poprawa umiejętności i wiedzy może prowadzić do wysoko wykwalifikowanej kariery z możliwości awansu.

 

Francja, oficjalnie Republika Francuska jest unitarnym semi-republiką prezydencką się głównie w Europie Zachodniej, z kilku regionów zamorskich i terytoriów.

Magister Pyrénées-Orientales. Szukaj studiów magisterskich na najlepszych uniwersytetach w Pyrénées-Orientales. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Czytaj więcej

Międzynarodowy Magister Animacji 2D / 3D

L'Idem Barcelona
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2017 Francja Le Soler

Każdego roku odnotowuje się coraz więcej firm dotyczące animacji 2D / 3D, które chcą powitać naszych stażystów, wyszkolonych do udanego i bezpośredniego włączenia do sektora rynku pracy. Również specjaliści każdego roku więcej pracy chcesz dołączyć do naszego zespołu dydaktycznego i przyczynić swoją cegiełkę do naszego projektu edukacyjnego. [+]

Magister Pyrénées-Orientales - Magister w Pyrénées-Orientales. L'Tamże, Szkoła specjalistów, którzy wybierają animacji 2D / 3D Każdego roku odnotowuje się coraz więcej firm dotyczące animacji 2D / 3D, które chcą powitać naszych stażystów, wyszkolonych do udanego i bezpośredniego włączenia do sektora rynku pracy. Również specjaliści każdego roku więcej pracy chcesz dołączyć do naszego zespołu dydaktycznego i przyczynić swoją cegiełkę do naszego projektu edukacyjnego. Ale dlaczego L'Idem jest szkoła wybiorą specjalistów? Oni sami wyjaśnić wam! Juan Carlos García Blanco, CG i opiekun projektu B-Wodnej Animation Studios "Najważniejszą rzeczą jest to, że L'Idem nadaje uczelni czteroletnie studia, gdzie uczniowie są szkoleni od A do Z: zajęcia z rysunku, malarstwa, projektowania, budowy anatomicznej, animacji, oprogramowania ... przewagi w stosunku do innej szkoły przychodzi chłopców i dziewcząt, którzy są już specjaliści w mocy. " CEL: Dostarczenie studentom wiedzy i umiejętności stymulowania własny film animowany do osiągnięcia specjalizacji animatorów z solidnej i skutecznej techniki. Podobnie wizja urzędu animacji jako sztuki i / lub branży jest podana, przy użyciu tradycyjnych narzędzi animacji i ich dostosowanie do nowych technologii cyfrowych. Potencjalnych odbiorców: studentów ostatnich lat wyższych z dobrą rysunku bazowego. Metodologia: sesje teoretyczne i praktyczne. Regularne konferencje oraz spotkania z ekspertami z branży międzynarodowych i sztuce animacji rozpoznane. Doradztwo i nadzór nad procesami tworzenia techniki rysunku i animacji TREŚĆ: 1. Procesy produkcyjne animacji: zrozumienie łańcuch produkcyjny od planowania do zakończenia projektu. 2. Opierając się na ruch: Doskonalenie techniki. 3. Techniki i zasady animacji: pełnej i szczegółowej podstawy do tworzenia iluzji ruchu badaniu i interpretacji. 4. Infografika: Korzystanie z... [-]