MASTERSTUDIES

Zaoczne studia magisterskie w Fontainebleau - Magister

Badania na poziomie Mistrz wiązać specjalistycznych studiów w dziedzinie badań naukowych lub obszaru praktyki zawodowej. Zarabianie magistra wykazuje wyższy poziom opanowania przedmiotu. Zdobywając tytuł magistra może trwać od roku do trzech lub czterech lat. Przed studia, zwykle musi napisać i obronić pracę dyplomową, długo papieru, który jest kulminacją swoim wyspecjalizowanych badań.

Mistrz, który trwa od jednego do dwóch lat nauki, aby otrzymać mogą pomóc uczniom doskonalić swoje umiejętności zawodowe i zdobyć wiedzę w wybranej dziedzinie. Ta poprawa umiejętności i wiedzy może prowadzić do wysoko wykwalifikowanej kariery z możliwości awansu.

 

Francja, oficjalnie Republika Francuska jest unitarnym semi-republiką prezydencką się głównie w Europie Zachodniej, z kilku regionów zamorskich i terytoriów.

Fontainebleau jest obszar metropolitalny w Paryżu, Francja. Jest to gmina, że ​​ponad 15.000 mieszkańców. Większość studentów mieszka tam uczestniczyć w dużych szkół z całego Paryża.

Zaoczne studia magisterskie. Zaoczne studia z najlepszych uniwersytetów w Fontainebleau. Znajdź Zaoczne studia magisterskie w Fontainebleau!

Wyniki wyszukiwania Filter

Master in Management (MIM)

INSEAD
Studia menedżerskie
Sie 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
14&nbsp;-&nbsp;16 miesiące
03 Cze 2020
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Świat szybko i głęboko się zmienia; niepewność stała się normą, a wyzwania pojawiły się na skalę globalną. Firmy mają zdolność i obowiązek odpowiadać na te wyzwania. To przeko ...

Czytaj więcej

Executive Master in Finance (EMFin)

INSEAD
Studia menedżerskie
Sie 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
Zaoczne
<
18 miesiące
01 Lip 2020
Język angielski
Ośrodek kształcenia

INSEAD szczyci się posiadaniem światowej klasy wykładowców, bliskich powiązań z międzynarodową społecznością biznesową i partycypacyjnym stylem nauczania. Nasz Executive Maste ...

Czytaj więcej

Executive Master in Change (EMC)

INSEAD
Studia menedżerskie
Mar 2020
<
Zaoczne
<
18 miesiące
Język angielski
Ośrodek kształcenia

INSEAD Executive Master in Change (EMC) to program studiów inny niż wszystkie. W ciągu 18 miesięcy i ośmiu modułów trwających od trzech do czterech dni wnikniesz głęboko w pod ...

Czytaj więcej