Magister Biarritz - Szukaj studiów magisterskich w Biarritz

Magister Biarritz - Szukaj studiów magisterskich w Biarritz tutaj

Magisterskie

Masters jest przyznawane studentom, którzy ukończyli studiów podyplomowych w określonej dziedzinie nauki lub obszarze praktyki zawodowej, podczas gdy wykazując wysoki poziom opanowania podczas procesu.

Zarabianie zaawansowanego poziomu, takich jak Master oferuje możliwość zwiększenia swoje umiejętności i być może zwiększyć swoje szanse na zatrudnienie w tym samym czasie. Programy magisterskie mogą być oferowane w trybie online lub w niepełnym wymiarze godzin, więc uczniowie mogą kontynuować naukę w sposób, który jest dla nich wygodne.

 

Francja, oficjalnie Republika Francuska jest unitarnym semi-republiką prezydencką się głównie w Europie Zachodniej, z kilku regionów zamorskich i terytoriów.

Magister Biarritz. Szukaj studiów magisterskich na najlepszych uniwersytetach w Biarritz. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Czytaj więcej

Technika Projekt Główny

ESTIA
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin January 2018 Francja Bidart Biarritz

Projekt jest inżynieria Mistrz szkolenia przemiennego ciągły dostarczane ESTIA [+]

Mistrz Inżynieria projektu

Master Management wydane przez UPPA, wspólnie ESTIA - IAE (Institut d'Administration des Entreprises)

Projekt jest inżynieria Mistrz szkolenia przemiennego ciągły dostarczane w ESTIA.

Dostępne VA85 (Potwierdzenie nabytych,), to szkolenie pozwala uczniom rozwijać się na dwóch głównych obszarach: zarządzania projektami i zarządzania zespołem.

Publiczny

Każdy, kto chce się do postępu w dziedzinie zarządzania projektami.

Od 2001 roku, nasze szkolenia widziane różnych odbiorców (pracowników lub będący zawodowe, przekwalifikowanie zawodowe) publicznego z różnych obszarów: produkcji, logistyki, IT, usług zdrowotnych ...... [-]