Magister Évry - Szukaj studiów magisterskich w Évry

Magister Évry - Szukaj studiów magisterskich w Évry tutaj

Magisterskie

Korzyści z Masters wykraczać poza poprawy zarobków. Mogą one dostarczyć Państwu umiejętności osobistych i zawodowych, aby przyspieszyć swój rozwój. Są także okazją do odróżnienia się od swoich rówieśników, z których wielu ma podobne poziomu i licencjackich kwalifikacji.

Mistrz jest absolwentem poziomie programu akademickiego, który trwa około dwóch lat poza licencjat otrzymać. Master dostępne są w wielu różnych specjalności, w zależności od szkoły, mogą być również oferowane w trybie online lub osobiście. Zarabianie magistra mogą prowadzić do zwiększenia możliwości pracy dla absolwentów.

 

 

Francja oferuje wspaniały system szkolnictwa wyższego, aby nie tylko swoich obywateli, ale także obcokrajowców. Kraj 's dynamiczny kultura przyciąga zagranicznych studentów i osób zainteresowanych w realizacji międzynarodowych kursów. Francja ma tradycję innowacji naukowych i technologicznych. Gwarantuje to, że uczeni w pełni wykorzystać ich kreatywność.

W południowych przedmieściach Paryża leży Evry gmina. Miasto ma więcej, że 50.000 mieszkańców. Evry jest kilka placówek szkolnictwa wyższego.

Magister Évry. Szukaj studiów magisterskich na najlepszych uniwersytetach w Évry. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Czytaj więcej

Magister W Dziedzinie Nauki I Techniki Wykonawczej

MINES ParisTech
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2017 Francja Sophia Antipolis Paryż Fontainebleau Évry Lille + 4 więcej

Celem tego programu Master jest przeszkolenie inżynierów wysoki poziom w stanie zarządzać złożonymi projektami przemysłowymi i stać się menedżerowie firm. Jest to realizowane [+]

Master Degree in Science and Engineering Wykonawczego

Celem tego programu Master jest przeszkolenie inżynierów wysoki poziom w stanie zarządzać złożonymi projektami przemysłowymi i stać się menedżerowie firm.

Jest to realizowane poprzez interdyscyplinarnego programu, o wysokiej zawartości technicznej, naukowej i społeczno-ekonomicznych, co prowadzi do silnego tle podstawowej wiedzy i umiejętności praktycznych dzięki silnym udziałem wykładowców z przedsiębiorstw i realizacji staży w przedsiębiorstwach.

Program trwa 2 lata:

Absolwent 1 roku: skupia się głównie na naukach inżynieryjnych... [-]


Zintegrowany Magister W Dziedzinie Zarządzania

Telecom Business School
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2017 Francja Évry

Telecom Ecole de Management Integrated Master in Management (Grande Ecole) Program szkoli przyszłych menedżerów i przedsiębiorców, który jest odpowiedzialny, innowacyjny i otwarty na świat wokół nich. Nagrody szkolne dyplom "level master", krajowe akredytacyjne uznanie dyplomu jest równa pięciu lat wyższych. Program uzyskał także światowej sławy akredytację AMBA. [+]

Telecom Ecole de Management Integrated Master in Management (Grande Ecole) Program szkoli przyszłych menedżerów i przedsiębiorców, który jest odpowiedzialny, innowacyjny i otwarty na świat wokół nich. Nagrody szkolne dyplom "level master", krajowe akredytacyjne uznanie dyplomu jest równa pięciu lat wyższych. Program uzyskał także światowej sławy akredytację AMBA. Zwrot z inwestycji Télécom Ecole de Management jest częścią Top 10 najlepszych szkół biznesu we Francji w oparciu o poziom wynagrodzenia swoich absolwentów po ukończeniu studiów. Dzięki swej doskonałości w treści programu plasuje: 46-te Świat Master in Management (2016) W szkole publicznej we francuskim "Grande Ecole" tradycji, Telecom Ecole de Management gwarantuje doskonałości akademickiej, doskonały stosunek studentów / wykładowców, różnorodność społeczną i niskie czesne. Unikalny program, wiele opcji Program Telecom Ecole de Management jest wyjątkowy. Obejmuje ona naukę umiejętności zarządzania z technologii informacyjnych i komunikacyjnych. Program zapewnia: Nabycie podstawowych umiejętności zarządzania do konkretnych doświadczeń zawodowych, 13 kierunków; Nabycie 21 miesięcy doświadczenia w firmie (staże); Doświadczenia międzynarodowe wymagające studentów spędzić przynajmniej jeden semestr za granicą na terenie kampusu jednego z partnerów szkoły. Zintegrowany Master in Management (Grande Ecole) Program oferuje kilka opcji: Kursy, szkolenia łącząc naukę z praktyką zawodową; Studiowanie w całości w języku angielskim; Uzyskanie podwójnego dyplomu inżyniera-menedżera. [-]