Magister Essonne - Szukaj studiów magisterskich w Essonne

Magister Essonne - Szukaj studiów magisterskich w Essonne tutaj

Magisterskie

Stopień magistra daje możliwość albo dalej swoje zrozumienie danej kwestii lub startu w zupełnie inny sposób, przy użyciu umiejętności zostały nabyte od poprzedniego stopnia licencjackich.

Mistrz jest absolwentem poziomie programu akademickiego, który trwa około dwóch lat poza licencjat otrzymać. Master dostępne są w wielu różnych specjalności, w zależności od szkoły, mogą być również oferowane w trybie online lub osobiście. Zarabianie magistra mogą prowadzić do zwiększenia możliwości pracy dla absolwentów.

 

 

Francja jest obecnie w gronie 20 najlepszych krajów funkcjonujących w warunkach gospodarki ze względu na ich doskonałe wyniki zorientowanych szkolnictwa wyższego wykształcenia. Większość kursów na uczelniach oferowane są w języku francuskim. Francja ma 60 publicznych i 100 uczelni prywatnych.

Magister Essonne. Szukaj studiów magisterskich na najlepszych uniwersytetach w Essonne. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Czytaj więcej

Magister W Dziedzinie Nauki I Techniki Wykonawczej

MINES ParisTech
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2017 Francja Sophia Antipolis Paryż Fontainebleau Évry Lille + 4 więcej

Celem tego programu Master jest przeszkolenie inżynierów wysoki poziom w stanie zarządzać złożonymi projektami przemysłowymi i stać się menedżerowie firm. Jest to realizowane [+]

Master Degree in Science and Engineering Wykonawczego

Celem tego programu Master jest przeszkolenie inżynierów wysoki poziom w stanie zarządzać złożonymi projektami przemysłowymi i stać się menedżerowie firm.

Jest to realizowane poprzez interdyscyplinarnego programu, o wysokiej zawartości technicznej, naukowej i społeczno-ekonomicznych, co prowadzi do silnego tle podstawowej wiedzy i umiejętności praktycznych dzięki silnym udziałem wykładowców z przedsiębiorstw i realizacji staży w przedsiębiorstwach.

Program trwa 2 lata:

Absolwent 1 roku: skupia się głównie na naukach inżynieryjnych... [-]


Zintegrowany Magister W Dziedzinie Zarządzania

Telecom Business School
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2017 Francja Évry

Telecom Ecole de Management Integrated Master in Management (Grande Ecole) Program szkoli przyszłych menedżerów i przedsiębiorców, który jest odpowiedzialny, innowacyjny i otwarty na świat wokół nich. Nagrody szkolne dyplom "level master", krajowe akredytacyjne uznanie dyplomu jest równa pięciu lat wyższych. Program uzyskał także światowej sławy akredytację AMBA. [+]

Telecom Ecole de Management Integrated Master in Management (Grande Ecole) Program szkoli przyszłych menedżerów i przedsiębiorców, który jest odpowiedzialny, innowacyjny i otwarty na świat wokół nich. Nagrody szkolne dyplom "level master", krajowe akredytacyjne uznanie dyplomu jest równa pięciu lat wyższych. Program uzyskał także światowej sławy akredytację AMBA. Zwrot z inwestycji Télécom Ecole de Management jest częścią Top 10 najlepszych szkół biznesu we Francji w oparciu o poziom wynagrodzenia swoich absolwentów po ukończeniu studiów. Dzięki swej doskonałości w treści programu plasuje: 46-te Świat Master in Management (2016) W szkole publicznej we francuskim "Grande Ecole" tradycji, Telecom Ecole de Management gwarantuje doskonałości akademickiej, doskonały stosunek studentów / wykładowców, różnorodność społeczną i niskie czesne. Unikalny program, wiele opcji Program Telecom Ecole de Management jest wyjątkowy. Obejmuje ona naukę umiejętności zarządzania z technologii informacyjnych i komunikacyjnych. Program zapewnia: Nabycie podstawowych umiejętności zarządzania do konkretnych doświadczeń zawodowych, 13 kierunków; Nabycie 21 miesięcy doświadczenia w firmie (staże); Doświadczenia międzynarodowe wymagające studentów spędzić przynajmniej jeden semestr za granicą na terenie kampusu jednego z partnerów szkoły. Zintegrowany Master in Management (Grande Ecole) Program oferuje kilka opcji: Kursy, szkolenia łącząc naukę z praktyką zawodową; Studiowanie w całości w języku angielskim; Uzyskanie podwójnego dyplomu inżyniera-menedżera. [-]