MASTERSTUDIES

Znajdź najlepsze studia Fotonika Rosja tutaj!

Korzyści z Masters wykraczać poza poprawy zarobków. Mogą one dostarczyć Państwu umiejętności osobistych i zawodowych, aby przyspieszyć swój rozwój. Są także okazją do odróżnienia się od swoich rówieśników, z których wielu ma podobne poziomu i licencjackich kwalifikacji.

Badanie polega na zrozumieniu fotonicznych manipulacji, generowanie i przesyłanie cząstek światła. Jest to dziedzina, nowo opracowany z różnych potencjalnych zastosowań, dzięki czemu jest doskonała dla tych, którzy są zainteresowani w inżynierii lub badań.

Rosja (ros. Россия) jest największym krajem na świecie, obejmujących więcej niż jedną ósmą Ziemia 's zamieszkanej powierzchni ziemi. Dawny Państwowy Komitet ds. Szkolnictwa Wyższego w Rosji finansowane 240 uniwersytetów, uczelni i instytutów, co Rosja solidny kraj studiować w.

Fotonika w Rosja. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Fotonika w Rosja. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

2 Wyniki z Fotonika, Rosja Filter

Master of Science in Photonics and Quantum Materials

The Skolkovo Institute of Science and Technology (Skoltech)
MSc
Sie 2020
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Fotonika i materiały kwantowe należą do najważniejszych obszarów współczesnej nauki i technologii. Nasz program studiów magisterskich zapewnia światowej klasy edukację i badan ...

Czytaj więcej

Magister biofotoniki

National Research Tomsk State University
Magisterskie
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program magisterski z biofotoniki jest wart łącznie 120 punktów ECTS. Główną cechą programu jest interdyscyplinarność oparta na unikalnym połączeniu kierunków naukowych w opty ...

Czytaj więcej