$close

Filtry

Zobacz wyniki

Znajdź najlepsze studia Fizyka stosowana w Oceanii tutaj!

Masters odnosi się do realizacji programu studiów absolwent, który przygotowuje uczniów do dalszego ich wiedzy na określony temat lub rozwijać swoją karierę. Większość mistrzów są udzielane przez państwowe lub publiczne uczelnie. Fizyka jest kolejnym specjalizacja nauki, ze szczególnym naciskiem na rozwój i rozszerzanie zastosowań praktycznych, które mają wpływ technologii, ba… Czytaj więcej

Masters odnosi się do realizacji programu studiów absolwent, który przygotowuje uczniów do dalszego ich wiedzy na określony temat lub rozwijać swoją karierę. Większość mistrzów są udzielane przez państwowe lub publiczne uczelnie.

Fizyka jest kolejnym specjalizacja nauki, ze szczególnym naciskiem na rozwój i rozszerzanie zastosowań praktycznych, które mają wpływ technologii, badań, a nawet społeczeństwa. Absolwenci mogą specjalizować się w takich branżach, takich jak mikroczipy, półprzewodników, satelity, światłowody, lotniczy, technologii informacyjnej, lasery i telefonii komórkowej.

Oceania składa się z wysp południowej, zachodniej i centralnej Pacyfiku, w tym w Melanezji, Mikronezji i Polinezji. Termin ten jest czasem rozszerzony obejmuje Australię, Nową Zelandię i Archipelagu Malajskiego.

Fizyka stosowana w Oceanii. Wszystkie informacje Fizyka stosowana i skontaktować się ze szkołą w Oceanii bezpośrednio!

Pokaż mniej
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
Polecane Najnowsze Tytuł
Ahmad Dahlan University
Yogyakarta, Indonezja

Organizowanie programu edukacyjnego w dziedzinie edukacji fizyki, który ma globalny charakter i jest zaufany w zaszczepianiu wartości intelektualnych i islamskich.

Organizowanie programu edukacyjnego w dziedzinie edukacji fizyki, który ma globalny charakter i jest zaufany w zaszczepianiu wartości intelektualnych i islamskich. -
Magisterskie
Język angielski, Indonezyjski