MASTERSTUDIES.PL

Studia magisterskie Fintech w Europie. Szukaj studiów magisterskich w Europie tutaj!

Masters jest przyznawane studentom, którzy ukończyli studiów podyplomowych w określonej dziedzinie nauki lub obszarze praktyki zawodowej, podczas gdy wykazując wysoki poziom opanowania podczas procesu.

Europe, jeden z world 's siedmiu kontynentach, jest zazwyczaj znany jako wysuniętym półwyspie Eurazji. Drugi najmniejszy kontynent, z 10.180.000 (km2), że zebrano obszar 50 krajów.

Studia magisterskie Fintech w Europie. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Fintech w Europie.

5 Wyniki z Fintech, Europie Filter

Master in Financial Technologies (Fintech), Blockchain i Risk Management

Sida Group Management Academy
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 252 godziny Skontaktuj się ze szkołą Włochy Werona

Internet rzeczy, przetwarzanie w chmurze, Big Data

Opanuj w Blockchain i Fintech

IEBS - Escuela de Negocios de la Innovación y los Emprendedores
Online 750 godziny Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Barcelona

Niewątpliwie technologia finansowa stała się dla wielu przedsiębiorstw podstawą zarządzania i prowadzenia działalności zawodowej. Za innowacyjne możliwości wsparcia i tworzenie nowych modeli usług i produktów. Możliwość całkowitego odnowienia tradycyjnych modeli pracy i gospodarki.

Online w zakresie zarządzania finansami, bankowości cyfrowej i finansów internetowych

GBSB Global Business School - Online programs
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 9 - 12 miesiące Otwarta rekrutacja Hiszpania Hiszpania online Madryt + 2 więcej

Pierwszy i jedyny stopień magistra online w Hiszpanii w zakresie innowacji finansowych - będzie na żądanie rzeczywistości jutra

Magister finansów i Fintech

Bologna Business School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 12 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Włochy Bolonia

Master in Finance i Fintech mają na celu umożliwienie młodym profesjonalistom radzenia sobie z cyfrową transformacją, która zakłóca zmianę rynku finansowego, poprzez połączenie tradycyjnych umiejętności finansowych z głębokim zrozumieniem nowych technologii cyfrowych.

Międzynarodowy Master In Fintech, finanse i innowacje cyfrowe (Fintech)

MIP Politecnico di Milano School of Management
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 12 miesiące Wrzesień 2020 Włochy Mediolan

International Master in Fintech, Finance and Digital Innovation to program opracowany przez MIP Politecnico di Milano, w wyniku współpracy z Wydziałem Matematyki, Wydziałem Inżynierii Zarządzania oraz Wydziałem Elektroniki, Informacji i Bioinżynierii Politecnico di Milano, aby zapewnić wszystkie umiejętności i kompetencje potrzebne do stawienia czoła rewolucji Fintech. 12-miesięczny magister, w całości nauczany w języku angielskim, oferuje kompleksowe wykształcenie w zakresie finansów i dogłębne zrozumienie technologii cyfrowych i ich zastosowań w sektorze finansowym (bankowość, firmy ubezpieczeniowe, zarządzanie aktywami). Program skierowany jest do młodych absolwentów, którzy chcą specjalizować się w dziedzinie Fintech, a jego celem jest szkolenie specjalistów, aby mogli zrozumieć transformację cyfrową i zarządzać nią, wykorzystując ich różne umiejętności i możliwości.