Magister Rovaniemi - Szukaj studiów magisterskich w Rovaniemi

Magister Rovaniemi - Szukaj studiów magisterskich w Rovaniemi tutaj

Magisterskie

Stopień Master 's jest podyplomowych stopień naukowy. Trzeba już licencjat ubiegania się o programie Master 's. Most główny 'studiów s wymaga studentów do ukończenia głównego ' tezy s lub pracy badawczej.

Zarabianie magistra wymaga dwóch lat nauki po zdobyciu licencjat. Ten zaawansowany stopień może pomóc uczniom w osiągnięciu ich celów edukacyjnych i zawodowych, jak dreszcze pomocy programu studentów pociągów magistra w zakresie umiejętności i wiedzy muszą wylądować karierę swoich marzeń.

 

Formalny system kształcenia wyższego Finlandii jest 7-3-2-2 wzór. Uczelnia ma dwa lata zawodowego lub technicznego wykształcenia i wreszcie dwa lata pre-szkolnictwo wyższe. Finlandia posiada kilka publicznych, jak i prywatnych uczelni, które umożliwiły dostępności szkolnictwa wyższego dla studentów.

Położony w prowincji Lapland, Rovaniemi miasto jest ośrodkiem handlowym regionu. Miasto ma ponad 60.000 mieszkańców. Rovaniemi jest domem Roveniemi Uniwersytetu Nauk Stosowanych i Uniwersytetu Laponii.

Magister Rovaniemi. Szukaj studiów magisterskich na najlepszych uniwersytetach w Rovaniemi. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Czytaj więcej

Magister Zarządzania Technologią

The University of the Arctic (UArctic)
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2017 Finlandia Rovaniemi

[+]

Magister Rovaniemi - Magister w Rovaniemi. Memorial University of Newfoundland To ciekawe miejsce, Nowa Fundlandia i Labrador ... a nie gdzieś masz tendencję do osiągnięcia przez przypadek. A tu w najmłodszej prowincji Kanady, znajdziesz bardzo wyraźny University - Uniwersytet Memorial. Mamy tendencję do myślenia, że ​​mają więcej niż naszego sprawiedliwego podziału wolnomyślicieli, niekonwencjonalnych l przygód i kolorowe osobowości. Tak, to prawda Kondolencje dla Ciebie? Czytaj dalej i dowiedz się. Jako jedyny uniwersytet w Nowa Fundlandia i Labrador, Uniwersytet Pamięci znajduje się prawie 19.000 uczniów w czterech kampusach. Ma ponad 100 programów studiów licencjackich i magisterskich i jest światowym liderem w tak różnych dziedzinach, jak archeologii, architektury, inżynierii morskiej, rekreacji, językoznawstwem wiejskiej opieki zdrowotnej, ocean i nauk przyrodniczych. Pomnik ma wielki wybór w kampusach, niezwykłych i unikalnych. Poszerzyć swoje perspektywy kariery. Wiedzę i umiejętności, które pozwolą Ci stać się skutecznym menedżerem. Master of Management Technology (MTM) to innowacyjny program, pierwszym tego rodzaju w Kanadzie, zapewnienie możliwości kształcenia i kariery zawodowej, enhancement dla zapracowanych profesjonalistów pracujących. Kursy w ramach programu mają na celu wyposażyć w umiejętności niezbędne do sprostania wyzwaniom i dynamiki przemysłu napędzanych innowacji technologicznych i myśleć strategicznie o sprawach, które obejmują zarządzanie technologią inżynierii. Program MTM zapewni Ci umiejętności strategicznego planowania i podejmowania decyzji w ramach organizacji opartych na technologii. Będziesz mieć zrozumienie charakteru, struktury i funkcjonowania operacji technicznych i czynników, które wpływają na decyzje biznesowe i sukces organizacji opartych na technologii inżynierskich. [-]