Magister Pori - Szukaj studiów magisterskich w Pori

Magister Pori - Szukaj studiów magisterskich w Pori tutaj

Magisterskie

Magister jest stopień naukowy przyznawany osobom, które z powodzeniem oznaczać wyższy poziom doświadczenia. Istnieją dwa główne rodzaje mistrzów - uczy i badania.

Zarabianie magistra wymaga dwóch lat nauki po zdobyciu licencjat. Ten zaawansowany stopień może pomóc uczniom w osiągnięciu ich celów edukacyjnych i zawodowych, jak dreszcze pomocy programu studentów pociągów magistra w zakresie umiejętności i wiedzy muszą wylądować karierę swoich marzeń.

 

Finlandia, oficjalnie Republika Finlandii, jest Nordic kraj położony w Fennoskandyjskie regionie Europy Północnej.

Pori jest uważany za ważne miasto w Regionie Satakunta, Finlandia. Miasto jest również gmina, która ma ponad 80.000 mieszkańców. Pori ma ponad 4 uniwersytety.

Magister Pori. Szukaj studiów magisterskich na najlepszych uniwersytetach w Pori. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Czytaj więcej

Magister W Zarządzaniu Przedsiębiorstwem I Przedsiębiorczości

Satakunta University of Applied Sciences
Łączone online i stacjonarne W pełnym wymiarze godzin Finlandia Pori Rauma Finlandia online

Czy szukasz sposobu, aby przejść do przodu w swoim życiu zawodowym i akademickim? Program magistra w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem i przedsiębiorczości jest ściśle związany z życiem zawodowym. [+]

Magister Pori - Magister w Pori. Czy szukasz sposobu, aby przejść do przodu w swoim życiu zawodowym i akademickim? Program magistra w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem i przedsiębiorczości jest ściśle związany z życiem zawodowym. Ekspert w zarządzaniu firmą i przedsiębiorczością Nowe myślenie strategiczne, nowe koncepcje biznesu, doskonała sieci i umiejętności przywódcze są duże zapotrzebowanie w środowisku globalnego biznesu. Zarządzanie przedsiębiorstwem i przedsiębiorczość (BME) rozwija kompetencje potrzebne do zarządzania strategicznego i rozwoju działalności gospodarczej. Skupiono się przede wszystkim na małych i średnich przedsiębiorstwach, zwłaszcza na międzynarodowych działaniach biznesowych. BME promuje także międzynarodowe powiązania między życiem zawodowym a szkolnictwem wyższym. Zaawansowane studia zawodowe obejmują np. Pracę strategiczną, marketing strategiczny, procesy biznesowe, innowacje i zarządzanie zmianami, a także międzykulturową pracę zespołową i przywództwo. Cele studiów Zwiększenie umiejętności zarządzania przedsiębiorstwem w zmieniających się krajowych i międzynarodowych warunkach operacyjnych, szczególnie w sektorze MŚP. Aby zwiększyć osobiste umiejętności uczniów, aby odnieśli sukces jako innowator, reformator i twórca MŚP lub innej organizacji roboczej. Poprawa zdolności uczniów do rozwijania i zarządzania procesami biznesowymi jako przedsiębiorca i podejścia przedsiębiorczego. Promowanie międzynarodowej sieci życia zawodowego i szkolnictwa wyższego. Informacje dla wnioskodawców Studia magisterskie na uniwersytecie nauk stosowanych są naturalnym przedłużeniem studiów licencjackich. Tytuł magistra daje te same kwalifikacje, co studia magisterskie na poziomie uniwersyteckim, ale jest ściślej związany z życiem zawodowym. Formy nauki BME uczy się w języku angielskim. Studia są silnie oparte na życiu zawodowym. Projekty i zadania RDI charakteryzują proces uczenia się. Praca magisterska, która wiąże się z dużym rozwojem w twoim środowisku pracy, będzie od samego początku częścią... [-]