Magister Lappeenranta - Szukaj studiów magisterskich w Lappeenranta

Magister Lappeenranta - Szukaj studiów magisterskich w Lappeenranta tutaj

Magisterskie

Masters zarabiają po studenci ukończą licencjackich studiów. Aby uzyskać mistrzów, zwykle trzeba wykonać od 12 do 18 kursów uczelni, które często wiążą zakończeniu kompleksowych badań i / lub pracy dyplomowej.

Mistrz jest absolwentem poziomie programu akademickiego, który trwa około dwóch lat poza licencjat otrzymać. Master dostępne są w wielu różnych specjalności, w zależności od szkoły, mogą być również oferowane w trybie online lub osobiście. Zarabianie magistra mogą prowadzić do zwiększenia możliwości pracy dla absolwentów.

 

 

Formalny system kształcenia wyższego Finlandii jest 7-3-2-2 wzór. Uczelnia ma dwa lata zawodowego lub technicznego wykształcenia i wreszcie dwa lata pre-szkolnictwo wyższe. Finlandia posiada kilka publicznych, jak i prywatnych uczelni, które umożliwiły dostępności szkolnictwa wyższego dla studentów.

Z około 70.000 mieszkańców, Lappeenranta Miasto położone jest nad brzegiem jeziora Saimmaa w południowo-wschodniej Finlandii. Posiada 2 uniwersytety mianowicie Saimaa Uniwersytet Nauk Stosowanych i Lappeenranta University of Technology.

Magister Lappeenranta. Szukaj studiów magisterskich na najlepszych uniwersytetach w Lappeenranta. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Czytaj więcej

Program Magister W Dziedzinie Analiz Biznesowych

Lappeenranta University of Technology
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2017 Finlandia Lappeenranta

Program Master w Business Analytics jest nowoczesnym wielodyscyplinarny program, inżynierii, który jest zaprojektowany w celu zapewnienia absolwentom szerokiej gamy hands-on analiz biznesowych umiejętności, które są dziś bardzo poszukiwanych w przemyśle. [+]

Magister Lappeenranta - Magister w Lappeenranta. Program Master w Business Analytics jest nowoczesnym wielodyscyplinarny program, inżynierii, który jest zaprojektowany w celu zapewnienia absolwentom szerokiej gamy hands-on analiz biznesowych umiejętności, które są dziś bardzo poszukiwanych w przemyśle. Studenci wykończeniowe program z powodzeniem będzie duże zapotrzebowanie i mieć dostęp do ciekawych pozycji w biznesie i przemyśle. Program koncentruje się na przeniesienie zarówno wiedzę teoretyczną i umiejętności technicznych w odpowiednich metod analiz biznesowych, w tym analityki danych, modelowania, symulacji, jak i wielokrotnego kryteria metod decyzyjnych i praktyczną wiedzę na temat stosowania metod na danych rzeczywistych w działalności gospodarczej w świecie rzeczywistym lub kontekstu przemysłowego. Oprogramowanie i narzędzia stosowane w toku są standardem w branży. Program łączy studia z zakresu zarządzania, finansów przedsiębiorstw przemysłowych, inżynierii oprogramowania i matematyki stosowanej w unikalny sposób, zapewniając bardzo silne połączenie wiedzy. Wiele kursów są organizowane we współpracy z firmami, aby zapewnić znaczenie dla przemysłu i wykorzystanie realnych problemów i świeżych danych. Zapraszamy ambitnych studentów, którzy są gotowi do ciężkiej pracy - w zamian oferujemy narzędzia i know-how, by stać się czołowi twórcy przyszłości w biznesie i przemyśle. Zamierzone efekty kształcenia Po zakończeniu programu, będzie można zapoznać się z szeroką gamą metod analiz biznesowych i być w stanie modelować i rozwiązania oparte na danych biznesowych i problemów przemysłowych niezależnie. Będziesz w stanie: opisywać i stosować różnorodne metody analiz biznesowych w przedsiębiorstwie lub w kontekście przemysłu zrozumieć, jak analityki biznesowej mogą być wykorzystane w rozwoju biznesu oraz w opracowywaniu procesów przemysłowych nauczyć się wykorzystywać i stosować szeroki wybór nowoczesnych narzędzi... [-]