Szukaj tutaj Kształcenie na odległość studia magisterskie w Finlandia

Top Kształcenie na odległość studiów magisterskich w Finlandia

Magisterskie

Badania na poziomie Mistrz wiązać specjalistycznych studiów w dziedzinie badań naukowych lub obszaru praktyki zawodowej. Zarabianie magistra wykazuje wyższy poziom opanowania przedmiotu. Zdobywając tytuł magistra może trwać od roku do trzech lub czterech lat. Przed studia, zwykle musi napisać i obronić pracę dyplomową, długo papieru, który jest kulminacją swoim wyspecjalizowanych badań.

Zarabianie zaawansowanego poziomu, takich jak Master oferuje możliwość zwiększenia swoje umiejętności i być może zwiększyć swoje szanse na zatrudnienie w tym samym czasie. Programy magisterskie mogą być oferowane w trybie online lub w niepełnym wymiarze godzin, więc uczniowie mogą kontynuować naukę w sposób, który jest dla nich wygodne.

 

Radzenie sobie z uczelni publicznych jest daleka od optymalnej opcji. Prywatne szkoły zapewniają znacznie lepszą pomoc w swoim doświadczeniem nauczania na odległość. Kilka uniwersytet online przyciąga nauczycieli i uczniów w znacznej odległości od całego świata. To znacznie zwiększa różnorodność w odległości klasie nauki i produkuje ambitne rozmowy wśród tych, z niezwykle zróżnicowanych społeczności, regionów i kultur odległych.

Formalny system kształcenia wyższego Finlandii jest 7-3-2-2 wzór. Uczelnia ma dwa lata zawodowego lub technicznego wykształcenia i wreszcie dwa lata pre-szkolnictwo wyższe. Finlandia posiada kilka publicznych, jak i prywatnych uczelni, które umożliwiły dostępności szkolnictwa wyższego dla studentów.

Mistrzowie programów studiów Kształcenie na odległość, Kształcenie na odległość Masters z najlepszych szkół biznesu i uniwersytetów w Finlandia. Znajdź swój Kształcenie na odległość mistrza Finlandia Here!

Czytaj więcej

Master's Degree Programme in Digital Health

Savonia University of Applied Sciences
Online W niepełnym wymiarze czasu 2 - 3 lat August 2018 Finlandia Kuopio Ekenäs + 1 więcej

[+]

Project Manager kierownik serwisu

Kwalifikacje

Umiędzynarodowienie

Badanie ostrości

Podyplomowe studium możliwości

[-]

Program Magisterski W Biorafineriach

Lappeenranta University of Technology
Online W niepełnym wymiarze czasu 2 lat August 2018 Finlandia Lappeenranta

Program studiów magisterskich w biorafineriach jest dostarczany jako elastyczne kształcenie na odległość, niezależnie od miejsca i czasu. Jest odpowiedni dla osób już pracujących w Finlandii i za granicą, mających na celu rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji. Ten program jest praktycznym rozwiązaniem praktycznego uczenia się przez całe życie. [+]

Zrównoważona produkcja energii, żywności, chemikaliów i materiałów jest dziś dużym wyzwaniem i dla przyszłych pokoleń.

Produkcja do tej pory była oparta na surowcach kopalnych, ale to z kolei spowodowało bardzo poważne wyzwania środowiskowe.

Wykorzystanie surowców odnawialnych tam, gdzie jest to technicznie możliwe i ekonomicznie wykonalne, jest jedną z kluczowych technologii łagodzenia zmian klimatycznych i oszczędzania ograniczonych zasobów naturalnych.

Biorafinerie obejmują szeroki zakres technologii i materiałów, a program ten bada te kwestie z otwartym umysłem i szerokim zakresem nie tylko technologii, ale także możliwości, jakie oferują w zakresie nowych kompetencji, rozwiązań i krytycznych ocen. W tym programie magisterskim będziesz specjalizował się w biorefiningu i powiązanych branżach lub np. W gospodarce o obiegu zamkniętym.... [-]