MASTERSTUDIES.PL

Studia magisterskie na kierunku Finanse w Witney 2020

Korzyści z Masters wykraczać poza poprawy zarobków. Mogą one dostarczyć Państwu umiejętności osobistych i zawodowych, aby przyspieszyć swój rozwój. Są także okazją do odróżnienia się od swoich rówieśników, z których wielu ma podobne poziomu i licencjackich kwalifikacji.

Finance jest dana z zarządzaniem pieniędzmi dyscypliny i zawiera osobiste, firmowe, i finansów publicznych. Choć zwykle związane z aktywami i zarządzania długiem w zakresie bankowości inwestycyjnej, finansów obejmuje również inne specjalizacje, takie jak rachunkowości i planowania emerytalnego.

Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej, powszechnie znany jako Zjednoczonego Królestwa i Wielkiej Brytanii, jest suwerennym państwem znajduje się na północno-zachodnim wybrzeżu kontynentalnej Europy.Dwa najbardziej znane (i najstarsze) uniwersytety Oxford i Cambridge (często określane jako Oxbridge przez wielu Brytyjczyków) Anglia ma również kilka innych światowej klasy instytucji, w tym kilka w Londynie (zwłaszcza w Imperial College, London School of Economics, University College London i King 's College London, wszystkie są częścią Uniwersytetu Londyńskiego)

Oxfordshire jest County of Oxford. Z Oxford jest głównym ośrodkiem edukacyjnym, jest tylko jedna uczelnia w Oxfordshire, który nie znajduje się bezpośrednio w Oksfordzie, a jedynie w Banbury.

Studia magisterskie Finanse w Witney. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Finanse w Witney.

1 Wyniki z Finanse, Witney Filter

Magister Finansów Wielkiej Brytanii i Chin

Peking University HSBC Business School (PHBS)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Wrzesień 2020 Chiny Shenzhen Wielka Brytania Witney + 2 więcej

2-letni międzynarodowy Master of Finance: jeden rok w Wielkiej Brytanii, jeden rok w Chinach (Shenzhen).