Filter
Studia magisterskie
Włochy Siena Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Studia magisterskie na kierunku Finanse w Siena 2020

Magister jest stopień naukowy przyznawany osobom, które z powodzeniem oznaczać wyższy poziom doświadczenia. Istnieją dwa główne rodzaje mistrzów - uczy i badania.

Finance jest dana z zarządzaniem pieniędzmi dyscypliny i zawiera osobiste, firmowe, i finansów publicznych. Choć zwykle związane z aktywami i zarządzania długiem w zakresie bankowości inwestycyjnej, finansów obejmuje również inne specjalizacje, takie jak rachunkowości i planowania emerytalnego.

Oficjalnie znany jako Republiki Włoskiej, kraj znajduje się w południowej Europie. Językiem urzędowym jest język włoski i kulturalnych bogatych stolicą jest Rzym. Wiele z World 's najstarszych uniwersytetów znajdują się we Włoszech, w szczególności na Uniwersytecie w Bolonii (założony w 1088). Istnieją trzy Superior Absolwent Szkoły z "uniwersytet stanu ", trzy instytucje o statusie kolegiów doktoranckich, które funkcjonują na magisterskich i podyplomowych poziom.

Studia magisterskie Finanse w Siena. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Finanse w Siena.

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Finanse, Siena

University of Siena

Dwuletni program magisterski, w pełni nauczany w języku angielskim, przeznaczony dla studentów, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę na temat analizy finansowej w bardzo int ... [+]

Dwuletni program magisterski, w pełni nauczany w języku angielskim , przeznaczony dla studentów, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę na temat analizy finansowej w bardzo interaktywnym środowisku.

Absolwenci zazwyczaj podejmują pracę w bankach inwestycyjnych, firmach typu private equity, zarządzających aktywami i instytucjach niefinansowych.

Program kładzie szczególny nacisk na finanse przedsiębiorstw, inżynierię finansową i zarządzanie ryzykiem, ilościowe zarządzanie aktywami, analizę makroekonomiczną, handel ilościowy i regulację finansową.

Pomaganie uczniom w znalezieniu właściwej pracy po ukończeniu szkoły jest naszym zobowiązaniem.... [-]

Włochy Siena
Październik 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku