Studia magisterskie Finanse w Turcja. Szukaj studiów magisterskich w Turcja tutaj!

Czy to jest w międzynarodowym handlu, bankowości, analiza inwestycji, Rachunkowość zarządcza i Corporate Finance, magister absolwentów finansów są kwalifikacje do nagradzania kariery we wszystkich obszarach sektora finansów. Mistrz studentów Finansów w Turcji są wprowadzane do fundamentalnych teoretycznych siedzibą w Corporate Finance, rynków finansowych i makroekonomii. Dalsza nauk… Czytaj więcej

Czy to jest w międzynarodowym handlu, bankowości, analiza inwestycji, Rachunkowość zarządcza i Corporate Finance, magister absolwentów finansów są kwalifikacje do nagradzania kariery we wszystkich obszarach sektora finansów. Mistrz studentów Finansów w Turcji są wprowadzane do fundamentalnych teoretycznych siedzibą w Corporate Finance, rynków finansowych i makroekonomii. Dalsza nauka odkrywa niezbędną wiedzę w zakresie inwestycji Bank Financial Management, Ryzyko finansowe instrumenty pochodne Zarządzanie, Fixed Income i restrukturyzacji przedsiębiorstw.

Przeznaczony dla kandydatów z powiązanego stopień Bachelor 's lub równoważne licencjackich kwalifikacji, Mistrz w stopniu Finansów wprowadzi absolwentów na dobrej drodze do nadzoru pozycji z wyższych wynagrodzeń. Jeden lub dwóch lat programów Master of Finance oferowane są w uczelniach i szkołach biznesu w całej Turcji - od Stambułu do Izmiru na Cyprze Północnym.Niektóre Masters w programach finansowania w Turcji wymagają ukończenia pracy magisterskiej, czy łączna ocena na końcu okresu badania.

Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak można ubiegać się zapisać w programie Master of Finance w Turcji, aby zdobyć cenną wiedzę o state-of-the-art podejścia do współczesnych światowych finansów, przewiń w dół i kliknij, aby przeczytać więcej. Poproś o więcej informacji od szkół w Turcji w jednym kliknięciem!

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: