MASTERSTUDIES.PL

Studia magisterskie Finanse w Singapur. Szukaj studiów magisterskich w Singapur tutaj!

Studenci z całego świata odkryli Singapur jako wybitny miejsce dla kształcenia akademickiego. Instytucje akademickie w Singapurze dążyć do doskonałości w dziedzinie edukacji i stwarzają niepowtarzalną perspektywę międzynarodową do swoich programów za pośrednictwem nauczania i międzynarodowej populacji studentów. Studenci które zdecydują się realizować tytuł magistra w dziedzinie finansów w Singapurze może mieć doświadczenie akademickie, które łączy nie-notch wykształcenie, interesująca kultura, w ekscytującym kraju.

 

Istnieje szeroka gama Mistrza w finansach w programach Singapur, że studenci będą mogli wybierać. Podczas gdy programy różnią się studenci zdobędą wiedzę na temat fundacji w biznesie i finansować idąc w głąb w określonej dziedzinie specjalizacji. Niektóre z programów oferowanych przez Mistrza w finansach w Singapurze obejmuje zarządzanie majątkiem, bankowość, inwestycje, usługi finansowe oraz inżynieria finansowa, wśród wielu innych.

 

Aby dowiedzieć się więcej o tytuł magistra finansów w Singapurze, przewijanie programów poniżej. Weź to kolejny krok dziś!

1 Wyniki z Finanse, Singapur Filter

Magister w finansach

ESSEC Business School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 15 miesiące Wrzesień 2020 Francja Cergy Singapur + 1 więcej

Master in Finance, uznany przez francuskie Ministerstwo Szkolnictwa Wyższego i Badań Naukowych, jak tytuł magistra i 7 miejsce najlepszą Master in Finance na całym świecie przez Financial Times w 2016 roku, jest absolwentem programu dostosowane do indywidualnych potrzeb i celów.