MASTERSTUDIES

Studia magisterskie Finanse w Rumunia. Szukaj studiów magisterskich w Rumunia tutaj!

Masters jest przyznawane studentom, którzy ukończyli studiów podyplomowych w określonej dziedzinie nauki lub obszarze praktyki zawodowej, podczas gdy wykazując wysoki poziom opanowania podczas procesu.

Finanse to nauka o zarządzaniu pieniędzmi i obejmuje wszystko, od zarządzania oszczędności osobistych księgowości bankowości inwestycyjnej. Student finansów mogą wybrać specjalizację w podpolu jak planowanie inwestycji emerytalnych lub handlowych, lub może zachować swoje wykształcenie ogólne z badania wszystkich dziedzinach finansów.

Rumuńskich kwalifikacji uniwersyteckich wysoko cenione i uznawane w Europie i na świecie, najniższe czesne i koszty życia w Europie. Rumuni mają starą i bogatą historię, zwłaszcza w stolicy Bukareszcie z jego 2 mln osób. Zagraniczni studenci chcą studiować w Rumunii może mieć zastosowania do Ministerstwa Edukacji i Badań Naukowych lub do wybranego rumuńskim uniwersytecie, w celu otrzymania listu akceptacji.

Studia magisterskie Finanse w Rumunia. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Finanse w Rumunia.

2 Wyniki z Finanse, Rumunia Filter

Publicznego i prywatnego zarządzania finansami

Danubius University
Rumunia, Galiți
Studia menedżerskie
01 Oct 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
2 lat(a)
31 Aug 2018
Język angielski
Rumuński
Stacjonarne

Program ten ma na celu badanie specjalistów zdolnych do formowania identyfikacji szans ekonomicznego chwili regionalnego potencjału rozwijających się i uczestniczenia w proces ...

Czytaj więcej

Spraw zarządzania finansami w przestrzeni europejskiej

Danubius University
Rumunia, Galiți
Studia menedżerskie
01 Sep 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
Język angielski
Rumuński
Stacjonarne

Program tego magistra ma na celu następujące cele: Zapewnienie odpowiedniego szkolenia z teoretycznego i praktycznego punktu widzenia, aby dać podstawę decyzjom związanym z dz ...

Czytaj więcej