Filter
Studia magisterskie
Rumunia Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Studia magisterskie Finanse w Rumunia. Szukaj studiów magisterskich w Rumunia tutaj!

Masters jest przyznawane studentom, którzy ukończyli studiów podyplomowych w określonej dziedzinie nauki lub obszarze praktyki zawodowej, podczas gdy wykazując wysoki poziom opanowania podczas procesu.

Finanse to nauka o zarządzaniu pieniędzmi i obejmuje wszystko, od zarządzania oszczędności osobistych księgowości bankowości inwestycyjnej. Student finansów mogą wybrać specjalizację w podpolu jak planowanie inwestycji emerytalnych lub handlowych, lub może zachować swoje wykształcenie ogólne z badania wszystkich dziedzinach finansów.

Rumuńskich kwalifikacji uniwersyteckich wysoko cenione i uznawane w Europie i na świecie, najniższe czesne i koszty życia w Europie. Rumuni mają starą i bogatą historię, zwłaszcza w stolicy Bukareszcie z jego 2 mln osób. Zagraniczni studenci chcą studiować w Rumunii może mieć zastosowania do Ministerstwa Edukacji i Badań Naukowych lub do wybranego rumuńskim uniwersytecie, w celu otrzymania listu akceptacji.

Studia magisterskie Finanse w Rumunia. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Finanse w Rumunia.

Czytaj więcej Pokaż mniej

2 Wyniki z Finanse, Rumunia

Danubius University

Program ten ma na celu badanie specjalistów zdolnych do formowania identyfikacji szans ekonomicznego chwili regionalnego potencjału rozwijających się i uczestniczenia w p ... [+]

Program ten ma na celu badanie specjalistów zdolnych do formowania identyfikacji szans ekonomicznego chwili regionalnego potencjału rozwijających się i uczestniczenia w procesie decyzyjnym z finansowego punktu widzenia na szczeblu publicznym i prywatnym.

Studentów studiów magisterskich mogą uzyskać następujące specjalistyczne umiejętności po uzyskaniu ich stopień:

Znajomość elementów dotyczących doktryny i etyki zawodowej, a także sposób, w jaki zawód jest zorganizowana i prowadzona; - Synteza, pogłębianie i stosowanie pojęć z zakresu finansowego, interdyscyplinarne podejście do procedur gospodarczych w celu opracowania i uzasadnienia decyzji finansowych - zdolność do analizowania i interpretowania problemów, które są specyficzne dla zarządzania finansami i podejmowania decyzji z w sprawie informacji finansowo-ekonomicznej; - Rozwój, na poziomie operacyjnym, z głębokim zrozumieniem zarządzania finansami w kontekście stosowania dyrektywy europejskie i międzynarodowe standardy sprawozdania finansowego; - Rozwijanie umiejętności w zakresie doradztwa w zakresie audytu publicznych i prywatnych; - Zdolność do poznawczo i profesjonalnie stosowania pojęć, teorii i metod badawczych w dziedzinie finansowej. ... [-]
Rumunia Galiți
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski,Rumuński
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Danubius University

Program tego magistra ma na celu następujące cele: Zapewnienie odpowiedniego szkolenia z teoretycznego i praktycznego punktu widzenia, aby dać podstawę decyzjom związanym ... [+]

Program tego pana ma w następujących celach:

Zapewnienie odpowiedniego szkolenia z teoretycznego i praktycznego punktu widzenia, aby dać podstawę decyzjom związanym z działalnością finansowo zarządzającą sprawą w przestrzeni europejskiej; Pogłębienie specjalistycznej wiedzy uzyskanej dzięki licencjatowi i rozwijanie praktycznych umiejętności przetwarzania informacji finansowych związanych z zarządzaniem sprawami w UE.

Ekspert kompetencje, które opanują studenci mogą uzyskać ich po uzyskaniu stopnia magistra są:

Znajomość elementów dotyczących profesjonalnej doktryny i etyki, a także sposobu organizacji i realizacji zawodu; Syntetyzowanie, pogłębianie i wykorzystywanie koncepcji z dziedziny finansów, zbliżanie się do interdyscyplinarnych operacji ekonomicznych w celu opracowania i udzielenia podstaw do decyzji finansowych; Zdolność analizowania i interpretowania niektórych problemów, które są specyficzne dla finansowego zarządzania sprawami i dawania podstaw dla decyzji opartych na informacjach finansowo-gospodarczych; Opracowanie, na poziomie operacyjnym, głębokiej wizji zarządzania finansowego sprawami w przestrzeni europejskiej, w kontekście stosowania dyrektyw europejskich i sprawozdań finansowych dotyczących standardów międzynarodowych. ... [-]
Rumunia Galiți
Wrzesień 2020
Język angielski,Rumuński
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku