Filter
Studia magisterskie
Pakistan Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Studia magisterskie Finanse w Pakistan. Szukaj studiów magisterskich w Pakistan tutaj!

Badania na poziomie Mistrz wiązać specjalistycznych studiów w dziedzinie badań naukowych lub obszaru praktyki zawodowej. Zarabianie magistra wykazuje wyższy poziom opanowania przedmiotu. Zdobywając tytuł magistra może trwać od roku do trzech lub czterech lat. Przed studia, zwykle musi napisać i obronić pracę dyplomową, długo papieru, który jest kulminacją swoim wyspecjalizowanych badań.

Dziedzinie finansów koncentruje się na zarządzaniu pieniędzmi na wszystkich poziomach. Finanse studenci często badać szeroki zakres tematów z zakresu bankowości inwestycyjnej na osobistym planowania finansowego. Mogą skupić się na podpolu jak rachunkowości lub finansów przedsiębiorstw od razu, lub poczekać do specjalizacji z dyplomem absolwenta.

Pakistan oficjalnie Islamska Republika Pakistanu, jest suwerennym krajem w Azji Południowej. Z populacji przekraczającej 180 milionów ludzi, jest szóstym najbardziej zaludnionym krajem na świecie.

Studia magisterskie Finanse w Pakistan. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Finanse w Pakistan.

Czytaj więcej Pokaż mniej

2 Wyniki z Finanse, Pakistan

Institute Of Business Management

Program MS (AS i FC) jest zgodny z tymi kandydatami, którzy wykazali wysoki poziom akademicki w programach BS w dziedzinie matematyki, statystyki, informatyki i fizyki, a ... [+]

Test MS (AS i FC) Jest zgodny z tymi kandydatami, którzy wykazali się wysokimi osiągnięciami akademickimi w programach BS w dziedzinie matematyki, statystyki, informatyki i fizyki, zainteresowani badaniem nauk aktuarialnych, zarządzaniem ryzykiem, matematyką finansową i informatyką w ubezpieczeniach I finansów. Obszar finansów obliczeniowych wraz z nauką aktuarialną będzie / będzie potrzebował w kraju i na arenie międzynarodowej w bankach, instytucjach finansowych, firmach ubezpieczeniowych.

Kwalifikacje Po przyjęciu na studia magisterskie (AS i CF) będzie potrzebna szesnaście lat nauki lub 4-letnia edukacja (130 godzin kredytowych) po uzyskaniu certyfikatu HSSC / FA / F.Sc./Grade 12. Test przeprowadzony przez IoBM Admission Dept. Lub równoważna agencja akceptowalna przez HEC (NTS), przy minimalnym 50% skumulowanym wyniku będzie wymagana w momencie przyjęcia do MS (AS i CF). Test jest ważny przez okres dwóch lat. MS (AS i CF) W przypadku nagród MS (AS & CF) kandydaci wypełnią 30 godzin kredytowych z 24 godzinami kredytowymi w trakcie pracy oraz minimum 6 godzin kredytowych w pracy. (* 1. 6 godzin kredytowych może być zwolnionych tylko w przypadku tych dyscyplin, w których badania nie są możliwe) (* 2. HoD może umożliwić studentom wykonywanie pracy w 6 godzinach kredytowych w miejsce 6 godzin kredytowych prac badawczych. To zwolnienie może być dozwolone tylko jeśli studenci chcą zakończyć pracę w MS i nie kontynuować studiów doktoranckich) W dwóch semestrach wymagane jest ukończenie studiów 12 godzin kredytowych, a praca magisterska powinna zakończyć się w ciągu roku po ukończeniu kursu. Wszystkie egzaminy i klasyfikacja będą według zasad Instytutu. Wymagane kursy ... [-]
Pakistan Karaczi
Kwiecień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Management and Technology - Pakistan

Master Bankowości i Finansów (MBF) stanowi unikalną okazję do podjęcia specjalistycznych studiów podyplomowych w zakresie bankowości i finansów. Program MBF ma na celu op ... [+]

Obszar bankowości i finansów w Pakistanie jest obecnie na niespotykaną dotychczas skalę transformacji w kierunku modernizacji, liberalizacji, innowacji i integracji w globalnym środowisku finansowym. Istnieje rosnące zapotrzebowanie na wysoko wyspecjalizowane kadry kierowniczej w stanie zrozumieć zasad i zawiłości, które rządzą w sektorze finansowym. Master Bankowości i Finansów (MBF) stanowi unikalną okazję do podjęcia specjalistycznych studiów podyplomowych w zakresie bankowości i finansów.

&nbsp

&nbsp

Program

&nbsp

Program MBF ma na celu opracowanie zaawansowanych umiejętności i wiedzy potrzebnej do dzisiejszego świata bankowego i finansowego. Program jest doskonałym połączeniem teorii i wizji praktyczne w bankowości, finansach i ekonomii. Zapewnia on szeroką wiedzę z instytucji finansowych i rynków w Pakistanie, a uczestnicy mogą w pełni pojąć złożoności, niepewności i ryzyka na rynku. ... [-]

Pakistan Lahore
Kwiecień 2020
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku