MASTERSTUDIES

Znajdź Zaoczne studia magisterskie na kierunku Finanse w Nowa Zelandia

Korzyści z Masters wykraczać poza poprawy zarobków. Mogą one dostarczyć Państwu umiejętności osobistych i zawodowych, aby przyspieszyć swój rozwój. Są także okazją do odróżnienia się od swoich rówieśników, z których wielu ma podobne poziomu i licencjackich kwalifikacji.

Finanse to nauka o zarządzaniu pieniędzmi i obejmuje wszystko, od zarządzania oszczędności osobistych księgowości bankowości inwestycyjnej. Student finansów mogą wybrać specjalizację w podpolu jak planowanie inwestycji emerytalnych lub handlowych, lub może zachować swoje wykształcenie ogólne z badania wszystkich dziedzinach finansów.

Nowa Zelandia jest krajem pięknym i różnorodne naturalne piękno. Kiwi to nie tylko jeden z symboli narodowych - pozostałe to srebrny liść paproci i koru - ale także nazwa Nowozelandczycy zwykle nazywają siebie. Zagraniczni studenci będą musieli płacić pełne czesne i własne koszty utrzymania podczas studiów w nowej instytucji Zelandii.

Zaoczne studia magisterskie w Nowa Zelandia. Uzyskaj wszystkie informacje o Zaoczne studiach magisterskich na kierunku Finanse w Nowa Zelandia.

2 Wyniki z Finanse, Nowa Zelandia Filter

Master of Applied Finansów (MAF)

AUT Business School
Studia menedżerskie
Marzec 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
Zaoczne
Stacjonarne

Master of Applied Finansów (MAF) jest przeznaczony dla tych, którzy ukończyli licencjat w dowolnym kierunku studiów i chcą uzyskać kwalifikację podyplomowy w finansach.Program ...

Czytaj więcej

Master of Applied Finansów

Wellington School of Business and Government
Studia menedżerskie
<
W pełnym wymiarze godzin
<
4 semestry
Język angielski
Stacjonarne

Oferowany przez Szkołę Ekonomiczno-Finansową i utworzony w porozumieniu z akredytującymi organizacjami zawodowymi, program jest ukierunkowany na wiedzę stosowaną, dzięki czemu ...

Czytaj więcej