MASTERSTUDIES.PL

Studia magisterskie Finanse w Meksyk. Szukaj studiów magisterskich w Meksyk tutaj!

Masters odnosi się do realizacji programu studiów absolwent, który przygotowuje uczniów do dalszego ich wiedzy na określony temat lub rozwijać swoją karierę. Większość mistrzów są udzielane przez państwowe lub publiczne uczelnie.

Finanse to nauka o zarządzaniu pieniędzmi i obejmuje wszystko, od zarządzania oszczędności osobistych księgowości bankowości inwestycyjnej. Student finansów mogą wybrać specjalizację w podpolu jak planowanie inwestycji emerytalnych lub handlowych, lub może zachować swoje wykształcenie ogólne z badania wszystkich dziedzinach finansów.

Meksyk, oficjalnie Meksykańskie Stany Zjednoczone, jest federalnym republiką konstytucyjną w Ameryce Północnej. Praca może wymagać wizy pracy, co jest trudne do uzyskania, jeśli tylko chcą freelance na krótki czas. Większość z rządu finansowane uniwersytetów na największych miast (stolica kraju) mają krótkie kursy w historii, gastronomicznych i kulturalnych osób, większość z nich jest prawie za darmo.

Studia magisterskie Finanse w Meksyk. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Finanse w Meksyk.

8 Wyniki z Finanse, Meksyk Filter

Doświadczenie w wycenie

Universidad Autonoma de Aguascalientes
Ośrodek kształcenia Zaoczne 2 lat(a) Lipiec 2020 Meksyk Aguascalientes

Cel: szkolenie zasobów ludzkich w stanie projektowania, wdrażania i analizowania wiedzy i metodologii przyczynić się do oceny własności, spółek operacyjnych oraz projektów inwestycyjnych w regionie iw kraju, z kryteriów wartości w efekcie dając wsparcie w rozwiązywaniu problemów pochodne wzrostu rynku aktywów materialnych i niematerialnych poprzez stałe i kompleksowe szkolenia, z pozytywnym nastawieniem i otwartym na zmiany, z zaangażowaniem społecznym, aby włączyć je do konkurowania na rynkach krajowych i międzynarodowych.

Globalnych Masters wykonawczy w zakresie zarządzania finansowego

IESDE School of Management
Ośrodek kształcenia Zaoczne Lipiec 2020 Meksyk Miasto Puebla

Program wykonawczy Masters w Financial Management przeznaczony dla potrzeb „nowego” świata finansów poprzez skupienie się na możliwościach rdzenia: umiejętności orientacja międzynarodowa, dogłębne ekspertyz finansowych i zarządzania i umiejętności analityczne niezbędne do zmieniającego się otoczenia.

Masters in Finance

IESA - Instituto de Estudios Superiores de Administración
Ośrodek kształcenia Zaoczne 15 miesiące Październik 2020 Wenezuela Carakas Panama miasto Panama Chiny Szanghaj Kolumbia Bogota Francja Paryż Meksyk Buenavista Stany Zjednoczone Nowy Orlean + 12 więcej

Master in Finance z IESA jest wysoce wyspecjalizowany obszar, który pozwala na pogłębienie różnych aspektów finansowych świata, desempeñarte z ...

mistrz w finansach - IESA Panama

IESA - Instituto de Estudios Superiores de Administración
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Październik 2020 Panama miasto Panama Wenezuela Carakas Chiny Szanghaj Kolumbia Bogota Francja Paryż Meksyk Buenavista Stany Zjednoczone Nowy Orlean + 11 więcej

Master in Finance jest dwujęzyczna (50% 50% hiszpański i angielski), wysoko wyspecjalizowanych w okolicy, zaprojektowany, aby sprostać nowym potrzebom globalnego sektora finansowego ...

Master of Finance

Universidad de Sonora
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Sierpień 2020 Meksyk Hermosillo

Cel ogólny: Szkolenie profesjonalistów z kompetencjami w dziedzinie ekonomiczno-finansowej, z solidną wiedzą teoretyczną i praktyczną, które przyczyniają się do maksymalizacji wartości przedsiębiorstw, a także właściwego zarządzania finansami osobistymi, w środowiskach lokalnych, krajowych i globalnych, zawsze stosując etyka zawodu.

Master we współpracy międzynarodowej, finansów i rozwoju

Unitelma Sapienza
Online W pełnym wymiarze godzin 1 rok Otwarta rekrutacja Włochy Rzym Hiszpania Hiszpania online Meksyk Meksyk online Australia Australia Online Stany Zjednoczone USA Online Kanada Canada Online + 10 więcej

Master koncentruje się na kwestiach związanych z rozwojem i wzrostem zarówno w krajach rozwijających się i wschodzących, jak również w obszarach zacofanych krajach rozwiniętych. Oferuje również pewną wiedzę na temat praktyki planowania i zarządzania projektami, a jego celem jest zapewnienie szerokiej edukacji w międzynarodowej współpracy i rozwoju gospodarczego, co umożliwia studentom zdobycie wiedzy i krytyczne rozumienie niezbędne wnieść znaczący wkład do zarządzania politykami publicznymi i prywatnymi w terminie międzynarodowy ramy współpracy.

Masters in Finance (online) (MAF-v)

Tecnológico de Monterrey - ITESM
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 5 semestry Styczeń 2020 Meksyk Monterrey Buenavista Chihuahua Ciudad Juarez Coahuila Saltillo Tampico + 7 więcej

Ten program pozwala na głębokie zrozumienie elementów systemów finansowych i rynków krajowych i międzynarodowych; i przygotowuje specjalistów zdolnych do interakcji z przedstawicielami wszystkich obszarów funkcjonalnych organizacji do zdefiniowania strategii i wytycznych działania zmierzające do osiągnięcia przewagi konkurencyjnej.

Magister finansów

EGADE Business School
Ośrodek kształcenia Zaoczne 2 lat(a) Kwiecień 2020 Meksyk Monterrey

Master in Finance został zaprojektowany, aby zapewnić liderom biznesu solidną wiedzę na temat rynków finansowych i awangardowe podejście do globalnych przedsiębiorstw. Program tego programu prowadzi studentów do zdobywania specjalistycznej wiedzy na temat branży finansowej i wzmacnia umiejętności analityczne i zarządcze, które zapewnią im przewagę w karierze.