MASTERSTUDIES

Studia magisterskie Finanse w Maroko. Szukaj studiów magisterskich w Maroko tutaj!

W celu pomyślnego uzyskania dyplomem magistra, trzeba będzie uzyskać liczbę punktów przechodząc poszczególne moduły. Większość nauczane Masters będzie szereg podstawowych modułów, które trzeba zdać, aby uzyskać kwalifikację. Ocena Masters badawczych jest prawie zawsze w całości przez jednego modułu pracy doktorskiej lub projektu.

Dziedzinie finansów mogą być podzielone na osobistego, publicznego oraz Corporate Finance. Każdy podpole koncentruje się na zarządzaniu aktywami i długów, często koncentruje się na bankowości inwestycyjnej. Studenci Finansów może utrzymać swoje wykształcenie ogólne lub specjalizują się w określonej dziedzinie, takich jak rachunkowości lub finansów przedsiębiorstw.

Maroko jest krajem Afryki Północnej ma wybrzeża zarówno na Ocean Atlantycki i Morze Śródziemne. Większość obcokrajowców chcących studiować w Maroku szukają albo arabski, francuski kursy językowe. Wszystkie duże miasta mają centra językowe, a niektóre nawet zorganizować zostaje w domu z rodziną arabskojęzycznym podczas kursu.

Studia magisterskie Finanse w Maroko. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Finanse w Maroko.

2 Wyniki z Finanse, Maroko Filter

Mistrz w finansach

ESSEC Business School
Studia menedżerskie 01 September 2020 W pełnym wymiarze godzin Język angielski Stacjonarne

Master in Finance, uznany przez francuskie Ministerstwo Szkolnictwa Wyższego i Badań Naukowych, jak tytuł magistra i 7 miejsce najlepszą Master in Finance na całym świecie prz ...

Czytaj więcej

Mistrz en Sciences Actuarielles et financières et Ingénierie du drastyczny

Université Internationale de Rabat (UIR)
Studia menedżerskie 01 August 2020 W pełnym wymiarze godzin Stacjonarne

Le mistrz SAFIR s'adresse des étudiants de formation Scientifique (Mathematiques, Probabilites, Statistiques). Le Master en fait l'objet Actuariat d'un partenariat ...

Czytaj więcej