MASTERSTUDIES

Studia magisterskie Finanse w Kanada. Szukaj studiów magisterskich w Kanada tutaj!

Tytuł magistra finansów w Kanadzie może okazać się doskonałym wyborem dla osób zainteresowanych karierą w dziedzinie finansów. Coraz więcej studentów decyduje się na Kanadę jako miejsce dla edukacji ze względu na wysoką jakość oraz inwestycji w edukację, wysoki standard życia, naturalne piękno malowniczych i przyjaznych ludzi. Jak Kanada staje się coraz bardziej widoczne na rynku międzynarodowym, jakość programów stale rośnie z bardziej profesjonalnych możliwości stają się dostępne.

 

Master in Finance w programach Kanada będzie udzielać studentom solidne podstawy biznesu i finansów zasad, skupiając się na wyspecjalizowanych dziedzin studenta zainteresowania, takich jak zarządzanie ryzykiem, inwestycje, bankowość, czy finansów międzynarodowych. Dzięki trudnym programem nauczania, uczniowie ścigający tytuł magistra w dziedzinie finansów w Kanadzie nauczą się praktycznego zastosowania teorii do sytuacji na świecie.

 

Przewijać programy poniżej, aby dowiedzieć się więcej o swoich możliwościach zarabiania na stopień magistra w dziedzinie finansów w Kanadzie. Weź to kolejny krok w kierunku swoich celów już dziś!

1 Wyniki z Finanse, Kanada Filter

Master of Management in Finance (MMF)

McGill University, Desautels Faculty of Management
Studia menedżerskie Lipiec 2020 W pełnym wymiarze godzin Język angielski Stacjonarne

Stopień McGill Master of Management in Finance (MMF) jest specjalistycznym programem z dziedziny finansów w wieku 12 miesięcy. Program FRP przygotowuje studentów do kariery w ...

Czytaj więcej